Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség

A kérdés

Lehet hogy (megint) terhes vagyok?

Nem rég született a kisbabák. 4 hónapos

És lehet hogy megint terhes vagyok? Mert a párommal nem alkalmaztunk semmilyen védekezési módszert.

És mikor terhes voltam a kislányommal, nekem cukrom lett. Terhességi cukor probléma blabla ...

Nem kell magyarázzam szerintem

És ma újra magas lett a cukrom

És attól tartok hogy ez a terhesség egyik figyelmeztető jele. A többi az mellékes , pl a sós mogyoró illata éreztén elkapott az undor, nem ízlett a paradicsom , puff herpesz a számon.

....

jún. 12. 22:11  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Amennyiben semmilyen védekezési módszert nem alkalmazol terhes lehetsz bármikor. A mostani babád hogy fogant? Nem ezzel a módszerrel?

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont jún. 12. 22:20 Privát üzenet
Ilyenkor még sokkal nagyobb a valószínűsége a teherbeesésnek, hiszen a szervezeted fel van rá készülve

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/13Időpont jún. 12. 22:49 Privát üzenet
Szexeltel? Akkor lehet.

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/13Időpont jún. 12. 22:55 Privát üzenet
Ha nem védekeztek, akkor természetesen lehetsz terhes.

A válasz 89%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/13Időpont jún. 12. 23:23 Privát üzenet
Persze,hogy lehetsz terhes,hiszen azt írtad nem védekeztek . Most ugye nem lepődsz meg ?

A válasz 88%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/13Időpont jún. 12. 23:52 Privát üzenet
remélem nem arra a városi legendára hivatkozva nem védekeztetek hogy szoptatás alatt nem lehet teherbe esni... mert nagyon is lehet!

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/13Időpont jún. 13. 00:22 Privát üzenet
Két gyerekem közt pontosan 1 év van. 3 hónapos volt a pici mikor terhes lettem újra.

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont jún. 13. 01:37 Privát üzenet

Nem védekeztetek, tehát lehet.

De a magas cukor inkább a diabetes jele, mint a terhességé. GDM után ki szokott alakulni idővel.

Csinálj terhességi tesztet, menj el orvoshoz a cukroddal.

A válasz 84%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/13Időpont jún. 13. 03:43 Privát üzenet

Azért remélem ha terhes vagy megtartod!

Mert ha esze ágában sincs,akkor soha a büdös életbe ne szexelj többet,ha nem ismersz egy védekezési formát sem

A válasz 36%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/13Időpont jún. 13. 05:34 Privát üzenet

Magas cukorértékből te hogy a p...ába következtetsz terhességre??

Védekezés nélküli szex miatt nem lenne meglepő a terhesség, de ezt te is tudod!

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/13Időpont jún. 13. 07:57 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A feleségem 3. Honapos terhes most megint vérvizsgalata. Az SE alanin tranferát 40helyett 120. Csak vitaminokat szed. Magne b6 meg Czeizelt. Mi lehet a baj?
14 hetes terhes vagyok, pár napja megint hányok, miért? Meddig fog tartani?
35 hetes terhes vagyok, és több munka (házimunka), vagy sétálás után egyszer csak érzéketlenné válik a jobb combom. Ha lefekszem utána jobb lesz de aztán kezdődik megint ujra....
20 hetes terhes vagyok. Kb 4 napja fura rezgéseket erzek a hasam alatt bele rezeg a nemi szervembe is! Az egesz par másodpercig tart es helyre jön par masodpercig utana megint?!...
12 hetes terhes vagyok megint elkezdett jobban hullani a hajam, mióta terhes vagyok jobb volt most megint ez normalis?
Az elso terhessegemnel cukros lettem. Megint terhes vaguok 4 hetes. Mar elojohet ilyenkpr a terhessegi cukor? Vagy ne dietazzak mar?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!