Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amit felírt a doki antibiotiku...

Amit felírt a doki antibiotikumot hugyuti fertőzésre, rá van írva, hogy terhesen nem szabad szedni. Szedem, mert ő tudja, de van bennem félelem. Azért szedjem tovább?

Figyelt kérdés
Bár még csak egyet vettem be belőle, de nem vagyok jól. Fáj a fejem, szédülök, a pocim nem fáj de ilyen fura érzés van benne. Mondjuk nagyon erős gyógyszer lehet h csak a mellákhatások amik a szedésével járnak? 17hetes kismama
2007. dec. 7. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem ne szedd.

Ha rá van írva,az nem véletlen.

2007. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%
Mi az hogy ne szedje??? Ha az orvosod szerint kell, akkor szedjed, sokkal durvább egy koraszülés fertőzés miatt, mint egy antibioval kikezelt betegség. Ha ennyire nem bízol az orvosodban, akkor válts! Gondolom nem kell hónapokig szedned, nagyon sok kismama kénytelen antibiot szedni egy darabig hasonló okok miatt.
2007. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is szedni kell, főleg antibiotikumot, nem véletlenül adta az orvos. Ők tudják mérlegelni, mit mikor lehet szedni, ez a szakmájuk. A szedési tájékoztatót nem az orvosnak írják. Ne aggódj, szedd a gyógyszert, mert ha csak egy hajszálnyira is kinyílik a méhszáj, csúnya dolgok történhetnek. Jobbulást!
2007. dec. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 2-3 gyógyszert is ajánlottak megfázásra, fejfájásra, amiknek a tájékoztatójába benne volt, hogy terheseknek nem ajánlott. A dokik nem nézték a leírásokat. Egyetlen egy dokinál voltam, aki a sok lehetséges gyógyszer közül megnézte sorra, hogy melyiket szedheti kismama. Én nem mertem beszedni azokat amiben nem ajánlják. Biztos a leírásban sincs hülyeség meg a doki sem mond hülyeséget....de én nem kockáztattam.
2007. dec. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen antibiotikumot írt fel??????Ha leírod talán tudok kicsit egzaktabban válaszolni. persze, semmilyen antibiotikum nem jó, ha szedjük, de ha kell sajnos, akkor kell!!!!!!!
2007. dec. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Na én olvastam egy szakértői véleményt, amiben közölték, hogy minden gyógyszerre ráírják biztos ami biztos, mivel nem tesztelték terhes nőkön így nem tudni hogy van -e hatással a babára. Egyébként én Augmentint kaptam terhesség alatt kétszer is.
2007. dec. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!