Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Elevit segíti a babám...

Az Elevit segíti a babám fejlődését? Érdemes még ilyenkor is szedni?

Figyelt kérdés
33hetes km vagyok.
2010. júl. 8. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt mondják sosem késő, de ha eddig nem szedted és minden rendben ment, akkor szerintem ez után se szedd. Inkább természetes vitaminok segítsék a babát, mint ez a mesterséges vmi, ami miatt rengeteg a nagy baba.

Boldog babavárást!

31 hetes

2010. júl. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Én a legelején is ezt szedtem,csak 2hónapot hagytam ki,most újra szedem.Az a baj,hogy sokkal kisebb a babám,mint amilyennek lennie kéne.Ezért kezdtem el szedni megint.Addig minden eredményem jó volt,most hogy szünetet tartottam,romlottak az eredmények.

Neked is boldog babavárást.

2010. júl. 8. 20:17
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az elevittől nem lesz nagyobb a babád.

De azért érdemes szedni, már csak magad miatt is. A baba elvesz tőled mindent, ami neki kell. Jó ha van benned plusz vitamin, inkább szedd. Főleg a vas és a kálcium fontos most neked.

2010. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Velem a dokim 30 héten abbahagyatta mert azt mondta a vége felé már nem szükséges szedni, de természetesen kárt nem okozhat.

Nekem azért hagyatta abba mert azt mondta hogy a sok vitamintól nagyobb babák születhetnek tőle, de más előnye/hátránya ekkor állítólag már nincs. Akkor van igazán szükség rá amikor kialakulnak a baba szervei meg ilyesmi.

De persze ahány doki annyi vélemény....a sajátodra hallgass, ő ismeri a testedet és a babádat, minden terhesség más! Mindegy mi itt mit írogatunk, a dokidra kell hallgatnod.

2010. júl. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ártani nem ártasz neki és magadnak sem, egy kis plusz vitaminnal. Nekem székrekedésem lett az Elevittől, én Hipp Natalt ittam egészen a szülésig, minden nap.
2010. júl. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En harom even at szedtem magzatvedot (nem Elevitet, mas fajtat, de hasonlo osszetetelu). Ezalatt ket babat szultem, mindketto ep es egeszseges, normal sulyuak, nem nagyok. A verkepem vegig tokeletes volt, semmi egyebet nem kellett szednem, sem vasat, sem semmi mast.

Szules utan is szedtem honapokig, mert siman ereztem, hogy 1-2 hetnyi rendszeres vitaminszedes utan nem vagyok annyira nyuzott, faradt, nem szedelgek a sok ejszakazastol.

Jah, es nem is hiztam tole. Ket szules utan is vekony vagyok.

Szoval en a helyedben szednem, mert en cafolni tudom az osszes vadat a vitaminokkal szemben.

2010. júl. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!