Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Programozott császárnál kit...

Programozott császárnál kit hanyadik hétben műtöttek? Engem meg akar a dokim a 38 héten, én azt mondtam várjuk a 39 hétig.

Figyelt kérdés
Mit csináljak? Engedjem a 38 héten - így is úgy is be kell feküdnöm - vagy húzzam egy kicsit? Az érdekelne, akinek a második gyerek programozott volt, miért és mikor császározták meg?
2010. júl. 9. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a 3.baba volt progis császár(a két előző császár miatt)és 39+4 naposan műtöttek a dokik!
2010. júl. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Szia van valami indoka,hogy 38. héten császározzon?

Nekem mind a két szülésem prog.császár volt.

Az első 40. héten volt és a babám 2950g és 52 cm, a második 38 héten 3450g 54 cm/ öt azért vette ki az orvos mert nem volt jó a CTG eredmény egyik sem./ De látod a második babám jóval nagyobb volt pedig 2 héttel előbb jött!

38 héten már tökéletesen érettek a kinti világra.

Ha indokolt a korábbi császár akkor nyugodtan enged meg, de ha csak nyaralni akar az orvos ......!

Könnyű szülést kívánok és nagyon sok boldogságot és egészséget nektek! :)

2010. júl. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Túl nagy volt az első baba hozzám képest, épp 38 hetesen született császárral. Most könnyebben viselem a második terhességet, de ráéreztél, szabadságra megy a dokim.
2010. júl. 9. 08:10
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Engem is a 38. héten műtöttek téraránytalanság miatt. Túl nagy volt a baba.

2010. júl. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Betöltött 39. héten.
2010. júl. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha többedik császár azért is csinálják a 38.héten nehogy beinduljon a szülés és akkor tényleg nagyobb a hegszétválás esélye!Én engedném a betöltött 38héten már!

3.babát váró császis anyuka:-D

2010. júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38hetesen és 3naposan.Azt mondta minden rendeben,kár az időt huzni.Nem ellenkeztem mert akkor már nagyon terhes voltam és türelmetlen.
2010. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,farfakvés miatt volt császár.
2010. júl. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenki válaszát! Segítettetek, nagyon idegenkedtem ettől a programozott császártól! - de tényleg nem húzhatom a 40. hétig + a helyettesítő orvost is már megbeszéltem a "szabadságos orvosommal."
2010. júl. 11. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!