Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt nem árt a...

Terhesség alatt nem árt a babának a test borotválása?

Figyelt kérdés
Például lábak, has, kar, nemi szerv? (Paramama vagyok).

2019. jún. 22. 14:02
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%
*parás
2019. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
82%

A szeméremszőrzet elsődleges feladata a húgyutak, illetve lányok esetében a hüvely védelme a vírusokkal, baktériumokkal és gombákkal szemben.

Ez egy idézet, a hülyéknek akik itt osztják az észt. Vedd már a fáradságot és írd be a keresőbe: intim szőrzet funkciója

2019. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
62%

Ez nem para,ez butaság... nem is tudom ,hogy kérdezhetsz ekkora zöldségeket...


A punciszőrt meg hagyjuk már ... gombám se volt 10 éve és csupasz vagyok. Járjon szőrös nunával akinek ehhez gusztusa van...

2019. jún. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem, ha nagy lesz a hasad akkor sem lesz semmi baja ha borotválod. Bár én hasra inkább gyantázást vagy epillalast ajánlanám
2019. jún. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
52%

Nem azt kérdezte ti mit ajánlotok....ha ő borotválni szeretné a hasát,borotválja.

Egyébként valóban buta kérdés,ott borotválod és akkor amikor csak jól esik.

Segítség sem kell.Megoldottam én is 9 hónapos terhesen,hogy ne legyek szőrös és ne a kórházban keborotkelljenválniuk.Sőt a végén naponta tettem,hogy ha hirtelen jönne rám,ne kelljen azzal foglalkoznom mégha tudom,hogy mindenki a kórházban leszarja ...ez a saját igényem volt.

2019. jún. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
65%

Na jól elírtam.

* kelljen borotválniuk.

Kicsit egybe akadt a két szó

2019. jún. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
58%

"Ez egy idézet, a hülyéknek akik itt osztják az észt. Vedd már a fáradságot és írd be a keresőbe: intim szőrzet funkciója"


Igen, volt funkciója amíg nem volt szappan meg víz. Köszönöm én szoktam tisztálkodni, így nincsenek ilyen jellegű panaszaim...

2019. jún. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
47%
Ennyi utolsó!
2019. jún. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit ártana? Nem a méhedet borotválod...
2019. jún. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
90%
Hát ha te hónapokig nem akarod borotválni mert parázol akkor ne tedd :D már lassan ez is divat lesz úgy is 😂 mondjuk szerintem gusztustalan de hát na 🤷‍♀️
2019. jún. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!