Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt nem árt a...

Terhesség alatt nem árt a babának a test borotválása?

Figyelt kérdés
Például lábak, has, kar, nemi szerv? (Paramama vagyok).

2019. jún. 22. 14:02
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
81%
Nem árt, sőt... Viszont azért nem szorosek a babák, mert az anyuka borotvalkozik, ami nyilván kihat a babára is. Szóval... Én nem mernek szoros maradni.
2019. jún. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem speciel egy budapesti nőgyógyász barátunk mondta, hogy érdekes módon egészen konkrétan az alulról elkapható fertőzéseket nem elsősorban a rossz körülmények között élő és jellemzően alul nem borotvált nők kapják el, hanem az ápolt, jólöltözött, magukra nagyon adó és alul csupasz nők. Ez nem azt jelenti, hogy egy szőrős nő sem kap el fertőzést és azt sem, hogy minden csupasz nő meg elkap, csak azt, hogy szignifikánsan több csupasz nő kapja el, mint nem csupasz.


Ez csak zárójelben, mert smemi köze a kérdéshez, ami egyébként pont akkora butaság, mint hogy ha megijed valamitől a kismama, akkor a babának csodálkozó tekintetet lesz, vag yha megszorítja valami a tetsét, akkor ugyanazon a testrészen lesz egy folt a babán is, de a csúcs amit hallottam, hogy azért van a baba tarkóján salátalevél alakú tűzfolt, mert az anyja az első hetekben nagyon kívánta a salátát.


Félelmetes a gondolkodás teljes hiánya......

2019. jún. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!