Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes vagyok és semmit nem...

15 hetes vagyok és semmit nem érzek. Volt már valaki így? A második trimeszter ilyen? Első terhességnél mikor éreztétek a baba mozgását?

Figyelt kérdés

Első babámat várom.

Szinte semmilyen klasszikus terhességi rosszullétem nem volt.

Most energikusabb vagyok mint eddig. Furának tartom, mert csak rémtörténegeket hallottam a terhességtől.



2019. jún. 23. 16:30
1 2
 1/20 Fiatallányka ***** válasza:
100%

Az én terhességem is teljesen zökkenőmentes volt, kb a legnagyobb bajom az volt hogy utolsó pár nap alig tudtam már pihenni.

Ez teljesen normális így is, bár rám is sokan irigykedtek.

Boldog babavárást! ☺️

2019. jún. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 7. és 13. hét között volt hányingerem. Azóta néha elkap a gyomorégés, de semmi más tünetem nincs. 17. héten kezdtem el érezni a mozgását, de akkor még alig. Most vagyok 30 hetes és már látszik is a mozgása.
2019. jún. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességem, és pont 15 hetesen éreztem mozogni. Nem törvényszerű, hogy legyenek tüneteid, mindenkinél más. Viszonylag én is megúsztam eddig. Örüljünk, hogy szerencsés vagyunk (egyelőre) :)

18hkm.

2019. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
69%
Én épp így voltam, mint te. 10 hónapos a kislányom. Semmit nem éreztem,se rosszullét, se hányinger, se fáradtság. Soha nem kértem senki segítségét. Épp hazalakitas volt belül, egész házat kitakaritottam festés és por után 8 hós terhesen. Mindig mondtam, terhesség nem betegség. Mondták is sokszor, h könnyű szülésem lesz biztos, mivel mindig tettem-vettem. És szerencsére az volt. Neked is ilyen szülés kívánok. Nem mondom, h nem fájt, de ki írtam fájdalomcsillapítók nélkül. Eleve nem vagyok kényes típus. Mikor kezdődtek a fajasaim, előtte meg párnát húztam, igaz óvatosan,aztan felhívnám az orvosomat és fél óra múlva indultunk a kórházba. Amúgy a babám 4 hónaposan mozdult meg.
2019. jún. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%
Ja és hozzateszem, h engem is ijesztgettek mindennel, eleinte nagyon féltem emiatt, aztán rajottem, h jobban teszem, ha az 1.fulemen be a másikon ki. Tégy így te is, mert mindenkinek más a fájdalom küszöbe,mindenkinek más a szülés. Szerintem sok múlik az orvoson is.
2019. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen nektek!

Megnyugtató volt a választok! 🤗😇

2019. jún. 23. 18:19
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem kell tünetnek lennie, csak lehet
2019. jún. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

De örülnék ha tünetmentes lennék és nem kénne kötelező kórházi vizsgálatokon kívül máshová is járkálni pluszba :D szerencsés vagy :)

Nekem már az indulás vérzésel kezdődött, aztán jött a többi hogy ez meg az nem jó ide oda járkálok folyamatosan. 20 hetes kórházba is feküdtem pár napra. Aztán meg a sok savtól kezdtem el hányni. Már nagyon várom a végét.

27 hkm

2019. jún. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 khniki ***** válasza:

Nem kötelező rosszul lenni. :) Nekem sem volt nagyon borzasztó, a 2. trimeszter elején meg kifejetten jól éreztem magam. 20 hetesen éreztem először egyértelműen a babám mocorgását.

28 hkm

2019. jún. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki, ezen ne törd a fejed. Nekem nagyon nehéz terhességem van, még csak a 17. Héten vagyok de már 3 hónapja kb nem alszom rendesen, rengeteget hányok stb. Alkat függő az egész. Aki ilyesmi genetikával van megáldva mint én, az különösen érzékeny ha mások ilyeneket mondanak, hogy a "terhesség nem betegség" - tudjuk, attól még van akinek ez sokkal megterhelőbb, mint egy betegség, vagy hogy "életem legszebb időszaka volt" - én igyekszem a pozitívat látni benne, vártuk a babát, örülök neki, hogy növekszik, de nehéz élvezni sajnos ilyen körülmények között az állapotomat. Szóval hidd el, senki sem ügyesebb vagy bénább, csak mert vannak vagy nincsenek tünetei, ha neked nincsenek, akkor örülj neki, csak ne ess kérlek abba a hibába, mint néhány szerencsés, aki lenézni azokat a nőket, akiknek bizony nehéz a terhesség. Boldog babavárást, élvezd ha tudod ;)
2019. jún. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!