Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelygomba kezelése?

Hüvelygomba kezelése?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kiderült hogy kisbabát várok, még nagyon az elején járok 4 hetes és pár napos az embrió, viszont tegnap iszonyú hüvelyviszketést észleltem, fokozott váladék termeléssel. Május 13.án voltam nőgyógyásznál de akkor nem volt még semmi problémám sem viszont nem tudom mi legyen most. Aggódom kicsit mert folyton rajtam van ez a mindjárt megjön érzés (nem görcs, hanem inkább mintha valami lenne a hüvelyemben es folyton szaladok WCre). Orvoshoz foglaltam időpontot szerdára, közben pedig vettem Lactofeelt mert eleinte úgy tűnt mintha bakteriális fertőzés lenne de szerintem nem az mert csípet tegnap ahogy felhelyeztem az elsőt. Azon gondolkodom bemegyek kórházi ügyeletre de nem tudom mennyire hajtanának el, ugye hétfőn pedig kb minden zárva van mert a közegészségügyben pihenö nap lesz a Semmelweis nap miatt.



2019. jún. 29. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Canestent használtam ameddig nem jutottak el az orvosomhoz, viszont telefonon egyeztetve engedélyezte. De sajnos engem kb végig kísért a terhesség alatt, így utána vmilyen gyógyszertári kúpra kaptam receptet (nem emlékszek a pontos nevére), utána azt kellett használni.
2019. jún. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem Micovag kúpot javasolt a doki, ez is recept nélkül kapható, én használom az első trim óta, sajnos nekem is sokszor szükséges. 31 hkm
2019. jún. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Először Gynoxint ajánlott a doki, ami szart sem ért, aztán mikor mondtam neki, azt mondta akkor használjak Canesten 3x tabisat. Azóta lekopogjam semmi.
2019. júl. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hozzászólásokat! Végül borax glicerines ecsetelés lett a vége.
2019. júl. 4. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!