Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Viszketes es ego erzes intim...

Viszketes es ego erzes intim reszen?

Figyelt kérdés
Ma egesznap viszket es ego erzesem van odalent de nem tarsul folyassal. 30hetes terhes vagyok. Meg nem volt ilyenem. Dokihoz 11en kell mennyek uh ra. Varhatok addig vagy mennyek el elobb?

#Viszkedo
2019. jún. 30. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképp kezeltetném. Tipikus gombás fertőzés tünetei.
2019. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindenkeppen megmutatom magam az orvosomnak. De o hozza csak 11.en megyek addig szabin lesz. Vagy mennyek masik dokihoz? Vagy canesten kremmet lehet hasznalni terhesen? Csak addig az idoszakig mig nem jutok a dokimhoz el.
2019. jún. 30. 22:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Én felhívtam és használhattam (olyat is hallottam már, aki azt mondta, hogy nem lehet. Nem lett tőle baja sem nekem sem a babámnak),de utána gyógyszertári kúpot használtam amit az orvos írt fel
2019. jún. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!