Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hallott valaki a koponya-teori...

Hallott valaki a koponya-teoriarol?

Figyelt kérdés
Amikor a koponya alakjabol probaljak megallapitani a baba nemet uh foto alapjan? Volt valaki akinek bejott ill. nem jott be?

#fiú #baba neme #12. hét #koponyateoria #uh foto
2019. júl. 1. 17:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Már mennyi baromságot kitalálnak.....félelmetes.
2019. júl. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem, minek, ha lehet látni a kukiját...
2019. júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Amikor azt meg nem lehet latni...a koponya formajabol mar hamarabb is lehet kovetkeztetni a baba nemere allitolag.
2019. júl. 1. 19:44
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Mégis mikor? Mert nekem a 12 hetes UH kuki alapján (alulnézetből) megmondták, hogy 100százalék, hogy fiú. Annál korábban szerintem max teafűből lehet megmondani.
2019. júl. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

És ha hiszitek, ha nem, 50%-ban bejön! Szóval tuti módszer.

Egy ezresért megmondom a fejforma alapján, fiú lesz a gyerek vagy lány. Ha tévedtem, visszaadom a pénzt. Csak küldjétek a fotókat!

2019. júl. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A 12.heti uh kepbol..nekem cask oldalnezeti kepeket adtak es meg nem tudtak megmondani hogy fiu-e vagy lany...
2019. júl. 1. 20:44
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez teljes hülyeség, mint a pisi savasságából, tenyérből, has formájából és a többiből megtippelés. Genetikai módszerekkel anyai VÉRből és ultrahangon a kicsi alfelét nézve lehet megállapítani, a többi csak tippelgetés. Csak a sok mami képtlen kivárni a 12-16. hetet, ezért el lehet adni a sok pénzért a 'megmondomatutit' ötleteket.
2019. júl. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Jah, az sztkban nem is nézegetik a nemét még ilyenkor.
2019. júl. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen valóban létezne, arról tudnának az orvosok, nem a baba alfelét nézegetnék. 3 nőgyógyász szokott vizsgalni (a sajátos, a szonográfus és a genetikai uh-t végző), ez a 3. babám, és egyik sem a fejformáját nézte soha a nem megállapításához.

Majd megmondom nekik hogy nem elég a tudásuk, olvasgassanak gyakorit mert itt plusz ismeretekre tehetnek szert!

🤦🤦🤦

2019. júl. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*sajátom
2019. júl. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!