Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős, hüvelybe nyilaló szemére...

Erős, hüvelybe nyilaló szeméremcsonf fájdalom?! Volt valaki hasonlo helyzetben? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok, kb 1 hete kezdodott azzal, hogy a combtovem ugy faj mintha egy labedzest lenyomtam volna, ez meg sem szunt, ehhez tarsult tegnaptol egy eles, eros fajdalom a szemeremcsontomban, ami lesugaroz a huvelyembe is es menni kb alig tudok, pedig en viszonylag jol turom a kisebb fajdalmakat, szoval ugy gondolom ez nem hiszti :D Fekvesre, magneziumra, semmire nem mulik, a baba latszolag jol van, sokat mocorog, de elegge aggaszt a dolog, foleg, hogy mar 2x is volt, hogy ugyan rendszertelenul, de 3-4-5 percenkent kemenyedtem kb 4-5 oran keresztul, ami magneziumra nem enyhult, egyszer a 27. heten, aztan a 31. heten! Fogadott dokim van, de a magneziumon kivul semmit nem mond, konkretan el sem hitte a kemenyedest sem, azt mondta csak epegorcsom volt biztosan..volt valaki hasonlo helyzetben csajok?
2019. júl. 2. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az az utolsó trimeszter végén napi szinten volt mindkét gyereknél, minden rendben volt.
2019. júl. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A szeméremcsonti és hüvelyi nyilalás sajnos normális és egyre gyakoribb lesz.

Nekem a 29. héttől voltak több órán át tartó keményedéseim, de nem volt gond, végül indítani kellett a szülést.

2019. júl. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát valahogyan el kell férnie a bébinek :) tágul a medence, készül, "gyakorol" a szervezeted a szülésre. Ilyenkor a melegben különösen kellemetlen, ha teheted, pihenj sokat. Polcold fel a lábad, vagy ahogyan kényelmes. A dokim is azt mondta ezekre a fájdalmakra: pihenés, pihenés, pihenés.
2019. júl. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat, kicsit megnyugodtam igy, hogy ezek szerint nem vagyok egyedul a problemaval, akkor marad a pihenes es a varakozas :) szep napot nektek! :)
2019. júl. 2. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!