Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Molett kismamàk, mikor làtszot...

Molett kismamàk, mikor làtszott màr igazàn a terhes pocak?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a 20.hètben jàrok, 97 kg ès 172 cm. Mèg mindig nincs kismama hasam,bőven csak ùszògumis,a köldökömnèl megtörik a zsìr ès egyàltalàn nem lehet megmomdani hogy kismama vagyok,csak hogy hìztam, mikor fog vàltozni? Nektek mikor làtszott màr idegenek szàmàra is? Kèpeket is tehettek fel,köszi :)

2019. júl. 3. 04:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Ruha nélkül a 20. hét körül már látszódott.

Ruhában, külső szemlélőnek csak kb. a 24-25. hét körül kezdett látszódni, de csak annak, aki tudta, hogy babát várok.

Amúgy idegenek később se látták.

2. babámat áprilisban szültem, így a nagy pocakos időszakban végig kabátban voltam. Akkor konkrétan volt olyan környékünkön lakó, aki meglepődött, mikor látott babával sétálni, sokan azt se tudták, hogy terhes vagyok, pedig a kutyánk miatt gyakran sétálgattam, találkoztam emberekkel.

Sőt, még 40-41 hetes terhesen is kínosan éreztem magam mikor nem álltam fel a buszon átadni a helyet időseknek, mert szimplán bunkónak tűntem, nem pedig várandósnak :D

2019. júl. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pár napja feltettek hasonló kérdést, még vissza tudod keresni. 180/107 -el indultam, és 19 hetes vagyok. Már látszik a terhes hasam, de még csak annyira, hogy a hurkák már nem különülnek el :) Szerintem ez függ attól, hogy ki milyen alkatú. A körte alkatoknak hamarabb meglátszik, mint az almáknak, mert a hasméret nem minden ducinál különböző.
2019. júl. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mint kulso szemlelodo, en sokszor nem tudom eldonteni, h valaki erosen molett, vagy terhes, pedig masodik babamat varom, igy nagyon sok molett kismamat lattam mar, most is a szuleszeten varakozok, de valakirol meg a 30.hetesen sem mondanam meg, h terhes, de persze olyan is volt, h azt hittem babas, pedig csak molett volt...



Nekem elso baba 177cm 67kg kezdesnel 24-25.hettol lett lathato.

Masodik, 63kg kezdessel meg kb mar a 18.hettol.

Szoval, ez szerintem erosen alkatfuggo, ki hova hizik, milyen eros a hasizma stb.

2019. júl. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Külső szemlélőnek 18. Hét körül egyértelmű volt, alkati dolog:)
2019. júl. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok


Jártam már a fordítottjával is. Azaz kb. 25 éves lehettem, nyár volt, egy szűkebb felső volt rajtam, a villamoson utaztam és egy fiatalabb lány felállt, hogy átadja nekem a helyet. Pedig akkor még közel sem jártam a gyerekvállaláshoz.... :D :D

2019. júl. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon hamar, viszont a hasam mindig is lapos volt a nagy súlyom ellenére is. Az első 14-5 hetesen, a második már 10 hetesen is egyértelmű volt idegenek számára is. Éljen a nulla hasizom! 😂
2019. júl. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

168 cm 72 kg voltam 16 hetesen már mindenki látta.

97 kg az elhizott esnem molett.

2019. júl. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen most a hasam

2019. júl. 3. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!