Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Méhszáj polip terhesen? Volt...

Méhszáj polip terhesen? Volt valakinek?

Figyelt kérdés
A 4. hónapot kezdem. A terhessèg megállapítása óta van babnyi mèhszáj polipom. Az orvosom altatásos műtètben akarja leoperálni,miközben èn úgy tudom,nem szabad hozzányúlni. Panaszt eddig nem okozott. A műtèt külföldi tanulmányok szerint 34% ban vetèlèst okoz. Millió tanulmányt olvastam vègig,senki nem ajánlja. El vagyok keseredve. Tapasztalat ez ügyben valakinek?
2019. júl. 3. 09:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem 2 db, gombostűfejnyi volt. 16.hétig vérzett néha, utána semmi panaszt nem okozott. Nekem nem csináltak vele semmit.

Olvastam olyat, hogy szülés közben leszakad, lehet, hogy neked nem merik megkockáztatni, ekkora méretű nagy vérzést okozna.

Egyébként mivel indokolta, hogy mindenképpen műteni akarja?

Esetleg más orvos véleményét is kikérni?

2019. júl. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nekem volt, de már terhesség előtt is. Nem nyúltak hozza, a szülés előtt közvetlen okozott verzest, gond nem lett belőle. A szüléssel eltűnt.

Viszont ez nem jelenti azt, hogy nálad nem indokolt a műtét. Esetleg nezesd meg másik orvossal is.

2019. júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az indok annyi volt,hogy nagyon tud verezni. Nem tudom. En felek a vetelestol.Masodvelemenyt lehet kerek,de a fogadott orvosom mindenkepp le akarja venni.
2019. júl. 3. 10:59
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, a 14. héten okozott egy kis barnás vérezgetést, akkor vették észre. Azon kívül semmi gond nem volt vele, nem nőtt és el is tűnt szülés után.


Csak halaszthatatlan esetben engedném megműttetni magam terhesség alatt, szóval mindenképp megkérdeznék másik dokit én is.

2019. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
En sem ertem miert kell levenni. A tanulmanyok azt irjak,akkor kell ha rosszindulatu ill. mar az anya egeszseget veszelyezteti. Nem fogom engedni. Azert elmegyek mashova is megnezetni.
2019. júl. 3. 11:29
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem is volt. Már a terhesség előtt megvolt, de semmit nem csináltak vele, mert panaszt nem okozott.

Terhesen pár alkalommal okozott pár csepp, szinte észrevehetetlen vérzést.

Szülés közben se volt gond.

Szülés után, a kontrollon már nem volt meg, valószínűleg szüléskor szakadhatott le.

2019. júl. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom mindenkinek a valaszokat! Megerositett mindenki a megerzesemmel kapcsolatban.
2019. júl. 3. 13:41
 8/10 A kérdező kommentje:
Sajnos minden nap verezget a polip. Gyakorisagra es a mennyisegre is romlik a helyzet. Nem fogom tudni elkerulni a mutetet..az hogy minden nap vert latok,meg ha nem is sok,szerintem mar tarthatatlan.
2019. júl. 12. 11:02
 9/10 regina0824 válasza:
Nem friss a poszt de azért megpróbálom hátha figyeled még kedves kérdező. Mi lett végül a polippal? Leműtötték? Ha nem volt műtét a terhességedre volt e bármilyen hatással a későbbiekben?
2021. szept. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Lezarom a kerdest,hatha erre jar valaki es erdekli. Leszakadt a polip feje magatol,viszont a belso mehszajt nyitotta,ahogy a gyokere is tavozott. Vegig fekudtem a terhesseget 21-38.hetig koraszules gyanuja miatt. Vegul 40+5 ra vette ki az orvos.
2021. szept. 27. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!