Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek milyen furcsa ételkombi...

Nektek milyen furcsa ételkombinációtok van/volt terhesen?

Figyelt kérdés

Nekem:

-rántott hús tejföllel

-kakaós kalács savanyú uborkával

-spagetti sok ananásszal

-cukorborsó főzelék édesítve


Előtte sosem így ettem semmit, de állítólag nem én vagyok az egyetlen, aki terhesen faramuci dolgokat kíván.


2019. máj. 23. 18:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Hát passz, mert magamtól nem gondoltam volna furcsának, de mikor vörösáfonya lekvárt tettem a bundáskenyérre akkor a férjem nagyon meglepődött. Pedig szerintem terhesség nélkül is rátettem volna.
2019. máj. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem vagyok nagy gyümölcs evő,de a narancs naranccsal. :D Meg a csemege uborka tejföllel. A mostsni terhességemnél inkább étvágytalanság.
2019. máj. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Persze, hogy nem vagy egyedül :) Mikor a kisfiamat vártam, én is ettem olyan dolgokat, amit azelőtt soha. És teljesen megváltozott az étkezeshez való hozzáállasom. Éveken keresztül alig ettem húst, mindig csak salátákat vagy köretet. Mikor terhes lettem és a férjem salátát rendelt nekem, teljesen kiakadtam, hogy mit képzel, nem vagyok én nyúl! 😁 Húst hússal ettem vagy édességgel 🙄 mondjuk csokival. A mostani várandósságom során meg csak a vajas kiflit tudom jóízűen megenni, minden mástól rosszul vagyok.
2019. máj. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Á igen kedves hármas, eszembe jutott a kifli is...sport szelettel :D
2019. máj. 23. 19:07
 5/15 anonim ***** válasza:
Semmi ilyenem nem volt.
2019. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
En meg csak eppenhogy terhes vagyok de en is kb csak a hust kivanom. Hushushushus.
2019. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 piroska és a farkas ***** válasza:
78%
Paradicsomleves kakaóval...
2019. máj. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagy egyedül!

Nálam a következők voltak a befutóak:

Mézes kenyér pirosarannyal/fokhagymával, alma pirosarannyal és dinnye uborkával és paprikás téliszalámival 😂

2019. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Fiatallányka ***** válasza:
41%

Nekem kb. 2 naponta pirítós a reggelim, tejföllel és banánkarikákkal a tetején... 🙈

Valamint az ecetes almapaprika megy még, de az mindenhez (a párom az aranygaluskánál akadt ki teljesen rajtam) 😂

40 hkm

2019. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Boss auf offert de hányadik héten jön elő az ilyen? Én a 13. Héten vagyok és egyáltalán nem kívánok semmi furát, inkább csak nem kívánom amit régen szerettem pl. hús, kávé
2019. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!