Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan második terhessége...

Volt olyan második terhessége valakinek, hogy nem voltak erőssek vagy nem voltak tünetek hányinger, hányás gyakori pisilés, derèk fájás?

Figyelt kérdés

Nekem csak a mellem feszül de az sem nagyon,a szagokat viszont jobban érzem, és hirtelen szokott elkapni olyan rosszúl lét,hogy el megy az összes erőm,mintha nem ettem volna egésznap.. a tesztem pozitiv lett dec 23-24.én(2xteszteltem) orvosnál még nem voltam ezen a héten megyek.

Akiknek ugyan ilyen volt a második terességük minden rendben volt az első vizsgálaton ?



2019. jan. 2. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Első terhességnel a 12 hét nagyon nehéz volt. Rosszullétek, stb stb tünet. Második terhesség EM el csak mellfeszules. Minden rendben. Ahány annyi felé, ez nem jelent bajt. Gratula!
2019. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi😊
2019. jan. 2. 15:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél (ikerterhesség) sem voltak tüneteim az első trimeszterben, meg a 2.-nál sem.
2019. jan. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is most várom a másodikat. Az elsőbel 6-12 hétig állandóan rosszul voltam. Jelenleg a 8ik hétben járok és nekem is hirtelen jönnek a rosszul létek de ez akkor vam ha éhes vagyok. Sokkal lightosabb ez a terhesség mint az előző volt. De te még talán az 5 héten jársz nem? Nah nekem a jelenlegi terhességgel 5 hetesen még rosszul lét sem volt csak cici fájdalom+hidegrázás. Gratulálok!
2019. jan. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyik terhessègem alatt sem volt a leghalványabb tünetem sem, minden rendben volt
2019. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél még kórházba is kerültem a sok hányás miatt. 16.hétig napi 3-4x minimum.

Viszont nem éreztem másképp a szagokat mint amúgy.


Most egyszer hánytam, az is inkabb a savam miatt. Viszont olyan szaglásom lett, hogy namég. Ezenkívül semmi más tünet. De babóca jól van, pont ma lehetett először érezni kívülről is hogy mozog. Én már 3 hete érzem.


16 hkm

2019. jan. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyikkel sem volt semmilyen tünetem, egészségesek a gyerekek. 😊
2019. jan. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Irigykedem azokra,akik tünetmentesen tudták élvezni a várandóságot az elejétől!!! Engem mindkét gyerekem "megszenvedtett" a 15.hétig kb. :/ :D
2019. jan. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!