Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki akinek a betöltött...

Volt valaki akinek a betöltött 8. héten teljesen elmúltak az émelygős tünetei?

Figyelt kérdés
Akiknek egyáltalán nem volt tünete azt kérem,hogy ne írjon.
2019. júl. 5. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 6. hét végére elmúlt. Nagyon megijedtem, de minden rendben volt. Aztán a 10. héten megint elkezdtem hányni. :D
2019. júl. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
1 max két napra. Aztán a 15. Hétig kitartott sőt erősödött :S
2019. júl. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 8. héten tetőzött, a 9.-en elmúltak egy csapásra. Hirtelen azt hittem baj van, de csak túlvészeltem a nehezét.
2019. júl. 5. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat ! :) Annyi hülyeséget lehet olvasni a neten,hogy az ember egyből bepánikol.
2019. júl. 5. 13:35
 5/8 anonim ***** válasza:
7 hét 4 naposan múlt el mindkét gyerekkel. 4-5 nap után visszatért, de közel sem olyan erősen.
2019. júl. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem csak minimális hányingerem volt (ma töltöttem a 8. hetet)

És egyszer sem hánytam

Én inkább szédülök de hál isten nem olyan vészesen azt sem

Majd kiderül lehet lesz még hányás és én se úszom meg eddig talán csak szerencsém volt

2019. júl. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Először is ne olvasgass a neten 😀 inkább kérdezd meg az orvosod! Sok aggódástól megóvod magad!

Nekem is pont a 8 héttől múltak el a tünetek, bár nekem csak émelygés és gyomorégés volt a tünet. Azóta meg semmi tünetem nincs!

2019. júl. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is. Augusztusban kiderül, jól van-e a baba. :) (8 hkm)
2019. júl. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!