Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek tenyleg ennyire...

Szerintetek tenyleg ennyire gaz a helyzet? Es nem az orvosok semmit nem mondanak hiaba kerdezek

Figyelt kérdés

23.heten az orvosom azt mondta megvan rovidulve a mehnyak es hogy ezert azonnal korhazba kell fekudni ..azt mondtak hoygha rosszabodik a helyzet akkor pecsre visznek es megmutenek , aztan nem rosszabbodott a helyzet szoval most itt fekszek 2hete es csak wcre mehetek ki mert egesz nap fekudnom kell

( ujjkupnyi puha kulso mehszaj, zart belso mehszaj, megrovidult cervix (cervixhossz:1.87cm))


2019. júl. 6. 13:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Az orvosok megvizsgáltak és szakvéleményt mondtak, te meg komolyan neten kérsz szakvélemény-felülvizsgálatot a műkörmös, irodista, boltos vagy könyvelő anyukáktól?!
2019. júl. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha bizonytalan vagy akkor az összes mostani vizsgálat eredménnyel menjen el a párod egy olyan orvoshoz aki nem tartozik ehhez a korházhoz és kérjen egy másodvéleményt. Ha ö is azt mondja, hogy ezekkel az eredményekkel bent tartana akkor ez van...
2019. júl. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
12%

Van fogadott orvosod?

Ha ő sem hajlandó rád szánni 10 percet, hogy tisztességesen elmagyarázza, mi történik veled, miért történik, és mi várható, akkor az nagyon gáz. Én a helyedben lehet, hogy megfenyegetném, hogy szülésre szántam neki X ezer forintot, de ha így viselkedik, egy vasat sem fog kapni.

2019. júl. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Még annyit: nemcsak te, hanem a férjed is kérhet felvilágosítást az orvostól, és ha vele sem áll szóba, ő is megmondhatja ugyanezt.
2019. júl. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Van egy szoba tarsam aki mar 3hete bent van mert nyitva van a mehszaja de mar nem engedik haza mert az itteni korhazban az a protokol hogy az ikreseket a 34hetol be fektetik es o pont ikres.
2019. júl. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Igen van orvosom es csak annyit mond hogy fekudjek semmi mast

Es en is ikres vagyok

Es mar a hajam tepem ,nem birom itt

2019. júl. 6. 14:30
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

Én a férjed helyében (ha a feleségem nem ellenzi nagyon erősen) azt tenném, amit már leírtam.

Egy egészséges ember, pláne férfi jobban ki tud állni ilyenkor a terhes nő érdekeiért.

Egyébként a magyar egészségügy legnagyobb fogyatékossága a betegtájékoztatás hiánya. És ez 95%-ban nem idő, hanem szemléletmód kérdése.

2019. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem annyira gáz, mert akkor már vittek volna műteni, nem vittek, feküdnöd kell, ez van, rajtad kívül nagyon sok nőnek ilyen szívás a terhessége, az enyém rosszabb volt, de most van egy 2 éves lányom és én is megmaradtam, úgyhogy ez egy vidám történet, remélem a tied is az lesz, csináld azt, amit mondanak!
2019. júl. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%

Ennyi idős terhesen ha a cervix kisebb, mint 2,2 cm, akkor a koraszülés esélye nagyobb mint 20 %. Ha kisebb, mint 1,5 cm, akkor pedig már 50 %-ot is meghaladja.

Neked közelebb van a 1,5-hez,mint a 2,2 centihez. Akkor szerinted?

2019. júl. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%
Hát az a kérdés, mit akarsz jobban. Kikerülni a kórházból vagy elő gyerekeket szülni. Döntsd el.
2019. júl. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!