Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 napja késik tesztet csinálta...

Peppuh kérdése:

8 napja késik tesztet csináltam 5napja és negativ. Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Áprilisban volt egy méhen kívüli terhessegem de felszivodott. Most nemtudom hogy csak szimplán késik vagy terhes vagyok 8.napnal tartok semmi jele a mensinek idegesít tesztet azóta nem vettem valaki hasonló cipőben?
2019. júl. 8. 15:54
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Lehet baba, érzékeny tesztet vegyél.
2019. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi nem fogjuk tudni neked megmondani... Vagy késik vagy terhes vagy. Ismeteld meg a tesztet es kiderül...
2019. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Érzékeny tesztet vettem viszont az egyik nem volt jó hibás volt.. A másik meg hát nem is tudom halvány de nem tudom hogy hol láttam e
2019. júl. 8. 16:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Csinálj még egyet, biztos, ami biztos.
2019. júl. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor csinálsz reggel még egyet és az lesz a biztos. Ennél értelmesebb dolgot most nem tehetsz.
2019. júl. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
koszonom a válaszoloknak :) reggel tesztelek..és kiderül..
2019. júl. 9. 21:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Nos?
2019. júl. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A 11.napon megjott.. Azóta már el is múlt
2019. júl. 16. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!