Lehetek -e terhes?

Figyelt kérdés
Menstruáció utolsó napja után voltunk együtt a parommal délután ,az óvszer kilyukadt .Másnap délután vettem be escapellét rá 2 napra barnás folyás (maszatolás)több napig .Aztán ma kellenne megjönnie a naptár szerint ,de tegnap meg ma is szintén csak barna maszatolás! Nem voltam még terhes nem tudom ,hogy ez azért van e vagy sem !Légyszi segitsetek kérlek.

2019. júl. 8. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell csodálkozni, az esemény utáni tönkreteszi a ciklust egy kis időre. Ez egy nagy adag hormonlöket. Persze, hogy összekuszál. Nyugi, hamarosan visszaáll a vérzésed.
2019. júl. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Nagy valószínűséggel nem vagy terhes. Viszont a sürgősségi fogamzásgátlók nagyon durva mennyiségű hormonok, előfordulhat, hogy több cikluson át áll vissza a megszokott 'rend'.
2019. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem vagy terhes, de hogy biztosan megnyugodj tesztelj majd egyet.
2019. júl. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat .Azért vagyok beparázva ,mert egyszer már vettem be esemény utánit és akkor normál vérzésem volt .Már kétszer teszteltem ,azt jelzi ,hogy nem ,de hát én nem vagyok biztos már ebben sem .Ez az én bolondságom .
2019. júl. 9. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!