Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10. heten mekkora a vetélés...

10. heten mekkora a vetélés esélye?

Figyelt kérdés
8.hetesen már 20 mm volt a Baba, azóta eltelt 2 hét, jövőhéten kontroll a dokinál. Azt mondja nagyon jók az eddigi eredmények, de a 12.hetig bármi lehet... Mit gondoltok?

2019. júl. 9. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Nem lesz semmi gond, ne aggódj. 💖 Boldog babavárást és ne stresszelj! :)
2019. júl. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Egyáltalán nem akarok bunkó lenni. De ennek a kérdésnek mi értelme? Igen van aki ilyenkor vetél el és nagyon sokan nem. Megnyugodtál?
2019. júl. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
98%

Van egy ilyen táblázat ha ez megnyugtat vagy ilyen 'eselyre " gondoltál

[link]

2019. júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos is nagyon kedves, 12. hét után is bármi lehet..az esélye már most kicsi, de sajnos az esély egy olyan dolog, hogy teljesen mindegy ha aztán pont veled történik meg. Én mindig arra gondoltam, hogy a természet tudja a dolgát, ha egészséges a baba akkor még fog maradni, befolyásolni ezt úgysem lehet. De esély arra hogy meghal egy magzat, baba, felnőtt emberek bármikor megvan sajnos
2019. júl. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó az a táblázat, köszönet a linkelőnek. :)

Bírom ezeket a bunkó megjegyzéseket. Esküszöm, az ilyenek miért nem tudnak tovább görgetni? Foglalkozzon ilyen a saját dolgával. Remélem ha sok nem hasznos értékelést kap akkor kitiltják.


Amúgy átérzem az aggodalmadat kérdező, első babásoknál eléggé parás tud lenni bármilyen tényező, vagy információ, főleg ha van valami betegsége van az embernek, vagy valami rossz jelek mutatkoznak.

De kitartást! Próbáld kiszűrni ezeket a negatív gondolatokat és csak a pozitívat bevonzani. Én hiszem hogy hatással van a szervezetedre és akár a babádra az hogy hogyan állsz a terhességhez. Ha folyamatosan aggódsz valami miatt az sajnos nem tesz jót.

Szerintem amúgy az a link elég megnyugtató ;)

Innentől kezdve ne is gondolj rá.


Nekem sajna van egy kis görcsölésem és egyebek, de a doki néni mindent rendben talált eddig. Voltam egy másik dokinál, aki szintén stresszelt engem a felesleges megjegyzéseivel (úgy mint téged ez a doki), ott is hagytam. Nem mindegy hogy ki vizsgál téged és hogy áll hozzád és a babádhoz. Még választhatsz másik nőgyógyászt.

2019. júl. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!