Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki vérzett 12. hét körül,...

Aki vérzett 12. hét körül, mikorra múlt el?

Figyelt kérdés
Hétvégén barnázással kezdődött, majd hétfőn már rózsaszínű lett. Kaptam progeszteron tablettát.Mikorra kellene elmúlnia tőle?
2019. júl. 10. 21:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

8. héten véreztem be progihiány miatt.

Azt tudd, ha nem progihiány a vérzés/barnázás oka, nem fog használni a tabletta. Ha esetlegesen a vetéléa beindul, akkor a tabi sem állitja meg. Amúgy megvizsgáltak?

2019. júl. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12. héten volt barnás pecsételésem, kaptam progit plusz vérzésgátlót, magnéziumot 500mg és kórházban voltam, de én nem MO-n lakom. Így 4 nap alatt teljesen elmúlt, most vagyok 14+3
2019. júl. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem "csak" barnázás volt, a 12. héten kezdődött, kb. 2,5 hét volt, mire elmúlt, de addig minden nap, bár minimális, a tisztasági betéten egy csík kb. Már a 32. hétben járok.
2019. júl. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Belőlem friss vér ömlött - de szó szerint. A lepény volt teljesen a méhszájon, és abból véreztem.

Azonnal kórház, és szigorú fekvés lett belőle, 3 hetet voltam bent. A vérzés addigra szűnt meg teljesen, és a lepény is feljebb húzódott addigra.

2019. júl. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megvizsgált a Doki alaposan, ultrahangon nem látta a vérzést, baba jól van, mehszáj zárt, ott sem látta honnét a vérzés. Előző nap másik doki sem tudta megmondani H jöhet. Kaptam kúpot is, húgyúti fertőzésre is gyógyszert, meg a progeszteront. Bízom benne hogy hatni fog. Minden alkalommal félve megyek wc-re, minden második, alkalomnál véres a papaír.
2019. júl. 11. 06:34
 6/6 khniki ***** válasza:

Én a terhesség elején véreztem, tudtam is, hogy van egy kis progeszteron hiányom. Azonnal kaptam gyógyszert, de teljesen csak 1 hét alatt múlt el.

30 hkm

2019. júl. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!