Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik terhességük elejétől...

Akik terhességük elejétől nagyon rosszul voltak, mikorra múlt el Nektek? Hogy viseltétek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 13. 17:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Én a 16.hétig hánytam,napi 5x ,fogytam 10 kilót.Borzasztó volt.Addigra élő halott lettem,de szó szerint.Nagyon rosszul viseltem,főleg lelkileg volt megterhelő,hogy még fürödni sem tudtam egyedül,csak ha valaki fogott és megmosdatott.

Nagyon nehéz volt eleinte,aztán a 16.héten megszünt a hányás,de a hányinger az egész 9 hónap alatt elkisért.

A végére már tudtam kezelni,hogy ennem kell folyamatosan,hogy ne legyen hányingerem.

Nehéz volt,de megérte a csodaszép lányunkért,aki épp itt gagyarászik most nekem. :)

2013. szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

23.het es meg mindig

-hanyinger

-etvagytalansag

-gyomorsav

-extra erzekeny cicik

-faradekonysag

-undor az illatoktol is nem csak a szagoktol

Ez van az elejetol ami +ba hozzajott

-hatfajas

-haskemenyedes

Nekem semmi sem mult el,vannak jobb es rosszabb napok.

A babam mozgasa viszont mindenert karpotol, igy birom ki:-)

Szerintem mar nem mulik el :-S

Pl ismerosomnek pontban a 3honap betoltese utan elmult minden rosszullete....

2013. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem semmi! akkor en a 12. hetemmel egy szot se szolok!
2013. szept. 13. 18:25
 4/9 anonim ***** válasza:

hát nem tudom, ez beleszámít-e, de én meg a 14. héttől vagyok rosszul, pedig azt hittem, megúszom. Már 31 hetes elmúltam, és még mindig :)

Elég egy illat, vagy szag, és már rohanok is a wc-re, a baj az, hogy most már jó nagy a hasam, és hajolni sem tudok normálisan... Jókat szoktam röhögni a kínjaimon :))

2013. szept. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem addig amig meg nem mozdultak.3 gyermekem van.
2013. szept. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5. héttől csak feküdni tudtam a hányinger miatt,ha felkeltem hánytam. kb 1 hete fel tudok kelni,enni mást is piritóson kívül ,és csak 2-3szor hánytam a napokban.a hányinger nekem is megvan még ugyanúgy egész nap,de nem olyan vészes már.Se nem fogytam,se nem híztam eddíg.
2013. szept. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Kb. a 14. hétig minden délután/este kidobtam a taccsot. :) Nem bírtam a terhes vitamint sem. Napközben totál gyenge voltam! Pl. be kellett vinnem egy széket a fürdőszobába, mert csak úgy tudtam megszárítani a hajam. Kitartás, nemsokára elmúlik! :)

2013. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!
2013. szept. 13. 21:27
 9/9 anonim válasza:
En meg csak 9 hetes vagyok, de azt olvastam valahol, hogy a 12. es a 14.het kozt kifejlodik a placenta es akkor elmulik a legtobb nonel, de nehanynal megmarad a szulesig sajnos.Baratnomnek is 3 honapos koraig tartott kb. Kitartas!
2013. szept. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!