Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Akiknek fájt a...

Kismamák! Akiknek fájt a melle terhesség elején/alatt mikorra múlt el? Van erre valami praktika?

Figyelt kérdés
Második babám várom, az elsővel nem tapaszaltam ilyrt. Igaz még csak nyolc hetes, de a nemvárt napjátòl folyamatosan fáj a mellem.
2013. dec. 13. 04:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem kb 16 hétig addig mindenre érzékeny volt...azt hittem megbolondulok,a hányinger is akkor múlt el!
2013. dec. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nálam is így van. 12 hetes vagyok de még mindig meg van, más tünetem nincs. Remélhetőleg elmúlik, praktika az sajnos nincs.
2013. dec. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22 hetes vagyok második babával, és még mindig fájnak :/ főleg ha a nagylány belekönyököl :))
2013. dec. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A 12. hét környékén múlt el. Állandóan, még alvás közben is hordtam nagyon vékony melltartót. Az Auchanban vettem, 1000 forint környékén volt, intimedea márkájú.
2013. dec. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia én 25 hetes vagyok a melleim még mindíg iszonyúan fájnak! de éjjelre segít a sportmelltartóm!
2013. dec. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, A sportmelltartót ki fogom próbálni, mert iszonyatosan fáj még éjszaka is. Egyébként más tünetem nekem sincs, pedig anno a fimmal végig hányós voltam a 16. hétig.
2013. dec. 13. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!