Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok volt a fehérvérsejt a...

Sok volt a fehérvérsejt a vizeletemben ezért ismételtették a vizsgálatot. Addig is míg az eredmény megérkezik lehet ettől baja a babámnak? 17 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2008. nov. 13. 17:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyenor már a magzat máz védi őt a fertőzésektől,felfázástól,igy hát nem hiszem,hogy ő ebből érezne is valamit!

Boldog babavárást!

2008. nov. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vérnyomásod rendben volt? Én úgy tudom, hogy a fehérje ismeretlen eredetű terhességi toxémiára utalhat. Nekem akkor nézték, hogy van-e fehérje a vizeletemben, amikor kicsit magasabb volt a vérnyomásom. Nálam szerencsére semmit nem találtak, így nem tudom, mi van ilyenkor. De szerintem ez sok mindentől lehet! A baba védve van, ha komolyabb dologról lenne szó, már megfigyelésre lehet, hogy kórházba utaltak volna... vigyázz magatokra, és igyál sok folyadékot, az segít tisztulni, így akármi van, hamarabb gyógyulhatsz!
2008. nov. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha magas a vérnyomásod, vizesedsz, akkor toxémia gyanus vagy, de ez leginkább a III. trimeszterben jellemző.

Fehérjét a vizeletben valami fertőzés is tud okozni, de a kicsi zárt helyen van, hisz a méhszáj zárva van, oda semmi baci nem tud bejutni.

2008. nov. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ne idegeskedj, nekem is volt ilyen a 19. héten. Nekem is megismételték, abban is sok volt, így csináltak egy tenyésztést. Megállapították, hogy Coli baci van benne és folyásom is volt. Kaptam rá hüvelykúpot és antibiotikumot, ami nem árt a babának. És ha zárt a méhszájad, akkor a fertőzés nem jut el a babáig, de érdemes kikezelni.

Boldog babavárást!

2008. nov. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válszokat nem vizesedek vérnyomásom rendben tehát fertőzés lehet mert van folyásom elég rendesen.Köszi mégegyszer!
2008. nov. 14. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!