Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Neurológus javaslatát a...

Neurológus javaslatát a szülész-nőgyógyász felülbírálhatja?

Figyelt kérdés

Van egy agyi ciszta, ami nem okoz panaszokat. A neurológusom, írt ajánlást császármetszésre, mivel azt mondta nem tudhatjuk, hogy az intenzív nyomás hatására hogyan reagálna a ciszta hüvelyi szülés esetén.

Ezt a nőgyógyász felülbírálhatja, vagy biztosan császár lesz?

Jövőhéten megyek a nőgyógyászhoz. Addig szeretnék érdeklődni itt, hátha valaki volt már hasonló helyzetben.



2019. júl. 11. 19:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

9. Tévedsz. Szakmai hiba indokolatlan császárt végezni. Az ilyen kismamák megkenik az orvost, de a dokumentumokon ilyenkor is hazudnak valamit. Mindenféle társszakmák véleménye ilyenkor is sokat segít (pl vkinek van 1-1 extra szívösszehúzódása - leiratjàk, hogy szívritmuszavar miatt sc javasolt. Persze van olyan ritmuszavar, amivel tényleg).

Ezt általánosságban és a kérdésedre vàlaszul írtam, természetesen nem a kérdezőre vonatkozik.

2019. júl. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én sem a kérdezőnek írtam a 9. Választ, hogy ő magának kívánja a császárt, nem is értem hogyan értette félre. Na mindegy, 11. Köszi a javítást, teljesen egyetértek azzal amit írtál, csak volt a környezetemben pár program császár aminek nem volt orvosi oka és hát hittem ez bevett dolog, de simán el tudom képzelni, amit írtál, hogy ez csak "csalással" kivitelezhető
2019. júl. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!