Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy történhetett meg ez újra...

Hogy történhetett meg ez újra ilyen gyorsan?

Figyelt kérdés

Március végén gyógyszeres terhességmegszakításom volt, magánéleti-lelki okok miatt nem tudtam vállalni akkor a kihordását. Most újra terhes vagyok, alig 3 hónap telt el azóta. Egyetlen egyszer nem figyeltünk a védekezésre, tudom is, mikor történhetett, de azt gondoltam, a szervezetnek minimum egy év kell a regenerálódásra. Erre 37 évesen itt állok egy újabb pozitív teszttel ...

Ezúttal megtartjuk.

Valakinek hasonló?


2019. júl. 11. 20:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%
Igen én is remélem, hogy az átlagnak több esze van, főleg 37 évesen...
2019. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem is kerülünk ilyen helyzetbe, mert ha babát szeretnénk akkor nem védekezünk, ha pedig nem szeretnénk, akkor MINDEN alkalommal védekezünk! Ez a véleményem...
2019. júl. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
87%
Szánalmas.... Most tényleg idejössz ezt megkérdezni? Nem 17 vagy inkább 37 helyett? Másrészt mi változott március óta? A babát akkor nem akartátok de szexelni tudtatok. Én nem vagyok abortusz ellenes. De ez azért már bicskanyitogató.
2019. júl. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
37 evesen hogy lehet valaki ekkora buta, liba? Vedekezes nelkul dugsz es csodalkozol, hogy megint terhes vagy es igen, eleg egyetlen egyszer nem vedekezni. Kivancs lennek honnan vetted azt hogy 1 ev kell mig regeneralodik a szervezeted egy abortusz utan?
2019. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
53%

Ez bizony egy provokáló "kérdés", szerintem sok az unatkozó gyerek nyári szünetben. Ha észreveszitek, kérdezni sem kérdezett semmi konkrétat, csak hogy "hogy történhetett?" meg "valakinek hasonló?"


Anno sok hasznos dolgot olvastam itt, de már a gyökerek ellepték ezt az oldalt.

2019. júl. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!