Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl gyorsan fogyok, vagy mi...

Túl gyorsan fogyok, vagy mi történhetett?

Figyelt kérdés
Eddig nem tudtam hány kiló vagyok (albérletben nincs mérlegem), de 1,5hónapja elkezdtem fogyókúrázni. Ez alatt leadtam kb 5kgot, ez így pont jó volt szerintem. Hazajöttem, szerda reggel 58kg-ot mutatott a mérleg, csak úgy miért ne alapon megmértem magam másnap reggel is, akkor 57,4kg voltam, ma reggel meg 56.7kg. Szóval ez több, mint furcsa, főleg, hogy kicsit még többet is eszek idehaza, de kevesebbet biztos nem. Közrejátszhat, hogy közben múlt el a havim? Nem akarok túl gyorsan fogyni, mert megszeretném tartani az új súlyomat, nem akarok jojót, na meg a gyors fogyás nem is egészséges... Esetleg lehet hogy a mérleg a rossz? 3nap alatt 1,3kg nagyon furcsa lenne...
2011. jún. 17. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
a havi van a dologban esetleg nagy wc
2011. jún. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A folyadékszint ingadozása okozhat ilyet, nem iszol kicsit keveset mostanában?
2011. jún. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Talán még sokat is iszok:) már tanulás közben 'unalmamban' is iszok...:D
2011. jún. 17. 13:17
 4/7 bix ***** válasza:
hormonális dolgok is erősen befolyásolják a fogyást, ahogy a víz visszatartását, az emésztést, és még sok mindent. simán elképzelhető hogy a ciklus miatt visszatartott a szervezet némi vizet, stbstbst. reggel nagymóka után érdemes a "nettó" súlyt mérni:)
2011. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
havi miatt, nekem is kb, ennyi a különbség amikor elmúlik:)
2011. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ja a havi miatt, ilyenkor vizet tart vissza a szervezet, de ez utána pár nap alatt lemegy:)
2011. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattatok!:) kíváncsi leszek mit mutat holnap reggel...:D
2011. jún. 17. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!