Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Movo terhességi teszt mennyire...

Movo terhességi teszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Ma reggel (kimaradt mensi 3. napján) teszteltem Movo teszttel és viszonylag erős második csíkot mutatott. Mennyire hihetek neki? Van valakinek tapasztalata ilyen jellegű álpozitív teszttel?

Képet megpróbálok majd mellékelni.



2019. júl. 12. 10:27
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2019. júl. 12. 10:30
 2/11 Betti Jazi ***** válasza:
100%
Én nem ismerem ezt a fajtát de miért lenne álpozitív? Főleg ha késik a menstruációd!Ha nem vagy biztos magadba csinálj másikat egyébként gratulálok
2019. júl. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha egy teszt álpozitív az elég ritka, hisz csak akkor jön elő a 2. csík ha van a vízeletedben HCG hormon, ez még száradási csíknak is nagyon erős szóval ez 100% hogy pozitív.

Gratulálok:)

2019. júl. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Terhes vagy.Ennyi a kèplet
2019. júl. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Viszonylag erős?! Ez nagyon erős!!! Gratulálok! ☺️
2019. júl. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem, nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)
2019. júl. 12. 10:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Viszonylag?


Ilyen erős akkor lett, amikor a babát is látta hasi ultrahangon az orvos nekem...



Álnegatív hamaabb szokott lenni momt álpozi


( a keresni kell a száradási csíkot is tesztek nem

Álpozitívok!)

2019. júl. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Teljesen megbizhato teszt, eleg erzekeny is. (3-4evvel ezelotti szeria viszont, kevesbe volt jo.)


Alpozitiv tesztet meg nem lattam, max szaradasi csikosat, a reagens helyet, tul keves ideig vizeletben tartott es elmosodott teszteket mar igen.

2019. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
58%
Újabb gratuláltatós kérdés.
2019. júl. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

Nincs ilyen erős álpozitív teszt.....

A terhességi tesztek kvázi "hülyebiztosak", azaz úgy vannak kitalálva, hogy a 4 általánost végzett 3 fogú Bözse is le tudja olvasni hogy terhes-e vagy sem. Mégis naponta 4-6 nő pakolja fel a lepisilt tesztjét közönségvéleményezésre. Nem értem....

2019. júl. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!