Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kisfiút vagy kislányt szeretné...

Kisfiút vagy kislányt szeretnétek? Na és miért? +Melyik név tetszik?

Figyelt kérdés
Bocsánat a sok kérdésért!

2019. júl. 12. 15:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38%

Én kisfiút, férjem kislányt.

Van már két kislányunk és két kisfiúnk, most várjuk az ötödiket.

Ha fiú akkor Enzó Rómeó, ha lány akkor Emma Róza.

A négy gyermekünk nevei:

András Zénó

Bercel Vince

Cecília Tündér

Daniella Sára

2019. júl. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%
kisfiut nekem az adrián név tetszik
2019. júl. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
64%

Nekünk van már egy kislányunk, Hanna. 21 hetes kismama vagyok és újra kislányt várunk, ő a Réka nevet kapja. Tetszett még a Gréta, Szofia és az Olívia is, de a Rékánál maradtunk.

Nagyon szeretnénk egy harmadikat is, ha kisfiú lesz Bencének fogják hívni, de listás név nálunk a Zsombor és a Patrik is.

2019. júl. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 p.szabina1223 ***** válasza:
100%
Màsodikat vàrjuk,màr van egy kislànyunk.Pàrom fiút,èn lànyt szeretnèk.A nevek is megvannak màr,Gergö vagy Luca.
2019. aug. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
60%
5-6 gyereket akarok apaként. első gyerkenek csak lányt. Lilla,Arabella,Noel,Zoé,Nárcisz, filmekben halot külföldi nevek tetszenek
2021. szept. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!