Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes terhes vagyok és a...

20 hetes terhes vagyok és a terhességem kezdetétől egy lángossütőben dolgozok. Eddig nem igazán zavart, de szerintetek mennyire lehet káros az ott belélegzett napraforgó olajgőz valamint az ezzel járó füst a babára?

Figyelt kérdés
Elég kicsi a hely és napi 7 órában ott vagyok. Valakinek esetleg van tapasztalata ebben a kérdésben? Vagy ha nincs, akkor is érdekel a véleményetek. Sajnos én sem szívesen teszem ki ennek a picit, de mivel saját üzlet, így muszáj ott lennem. A válaszokat előre is köszönöm!

2016. jún. 19. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Napi 7 órában még egy nem terhesnek se való ez szerintem.

De a gondozó orvosod kérdzd meg!

Bár gondolom tudja mit dolgozol, tőlem legalábbis kikérdezte mikor először mentem hozzá...

2016. jún. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kerdezd meg az orvost szerintem is .. tudsz ulni? Nem megterhelo?

(Sutsz nekem egyet? :D :D )

19hkm

2016. jún. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a hőség nagyobb gond szerintem.
2016. jún. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!