Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rendszertelen menstruàció...

Rendszertelen menstruàció fogamzàsgàtlò abbahagyàsa utàn bô fèl èvvel is?

Figyelt kérdés

A fèrjemmel babàt szeretnènk, de mivel 8 èvig szedtem a fogamzàsgàtlòt (Lindynetfe) nem akartuk a vèletlenre bízni a dolgot. Az orvos szerint 3hònapot kellett volna vàrni pròbálkozàssal az utolsò gyògyszer utàn, mi inkàbb fèl èvet akartunk. Augusztusban hagytam abba a szedést, és az elsô 2 hònapban 33. napra megjött, aztàn 48 majd 64 napra jött meg. Kb. 1,5 hònapja zöld utat adtunk a babànak, de már 90napja nem jött meg. Teszteltem is, de negatîv lett. Azt tudni kell, hogy soha nem volt rendszeres a menzeszem.

Ennek ellenère ugye sikerülhet a babaprojekt?



2019. jún. 1. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs már, hogy mi volt a gyógyszer neve amit én anno kaptam, de az beállította nekem normálisan. Sztem ezzel érdemes lenne egy nőgyógyászt felkeresni
2019. jún. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Én is 8 évig szedtem fogamzásgátlót és ugyanilyen vacak ciklusom volt utána. Nekem másfél év volt mire beállt 32-35 naposra. Mikor beállt, rá fél évre kezdtük a babaprojektet, tehát gyakorlatban nekem 2 évig tisztult a szervezetem utána. Elsőre sikerült a baba. A gyógyszer előtt egyébként nekem is rendszertelen volt a ciklusom, így gondolom ez is közrejátszhatott abban, hogy ilyen lassan állt be végül, mikor letettem.
2019. jún. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kiderült, hogy PCO szindròmám ès inzulinrezisztenciám van.

Ha azèrt nyomtàl rá erre a kèrdèsre, mert rendszertelen a menzeszed, olvass utàna a fent említett betegsègek tüneteinek és mielôbb keresd fel a nôgyógyászod!

2019. júl. 21. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!