Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen hajfestés?

Terhesen hajfestés?

Figyelt kérdés

Azt hallottam nem lehet hajat festetni terhesen. De Mi a helyzet a színezővel?

Eddig is csak hajszínezővel kezeltem a hajamat

És nem is erőssel, pár hét alatt kikopik. CASTING Créme Gloss a loreal paristol.


2019. júl. 15. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan fesd a hajad, úgy mint eddig, a fejbőrön kersztül kb. 0 szívódik fel belőle, a lényeg a jól szellőző helyiség-de szerintem nem terhesen is olyan helyen festi mindenki a haját... Gondolj bele ha egy fodrász terhes is fest hajat. A másodil babámat várom végig festettem a hajam az elsővel és most is, ugyanazzal a festékkel, mint a terhességek előtt.
2019. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Már miért ne lehetne hajat festeni?

Ammonia menteset vegyél.

Én syos ammonia mentessel festetem a hajam. Lényeg ammonia ne legyen benne.

25+2hkm

2019. júl. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én fodrásszal szoktam festeni, ő mondta hogy van olyan speciális hajfesték amit terhesen is lehet a hajra kenni. Én olyat használtam. Ismerősöm normál hajfestékkel festette a haját csak nem havonta hanem jóval ritkábban. 9hónap alatt 2x.
2019. júl. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet hajat festeni terhesen
2019. júl. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én festhettem bármivel,tök hamar ledobta.Ammóniamentessel te sem fogsz sokra menni mondjuk,fesd nyugodtan azzal amivel elötte.Max tényleg hamarabb kopik.
2019. júl. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálam az ammonia mentea nagyon bevált. Nem dobja le a hajam. Nem kopik ki elöbb mint a sima festék.

Es terhesség alatt ez az ajánlott.

2019. júl. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én hennát használok igaz az első festésnél megvártam a be töltött 12 hetet de most fogom majd még szülés előtt harmadjára befesteni
2019. júl. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!