Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debrecenbe járunk kontrollra,...

Debrecenbe járunk kontrollra, mert a babánknál cisztát találtak. Már tudjuk, hogy operációra fog születése után kerülni a sor. Itt Miskolcon van orvosunk, ő nem fogad el pénzt tőlünk, Debrecenben nincs orvosunk.Feltétlenül kellene orvost fogadnunk?

Figyelt kérdés

Beszéltem ott 1 kismamával aki már 2 hónapja bentvan a kórházban (ott a bab egészséges, neki van cisztája). Azt mondta mindenki rendes vele, neki sincs fogadott orvosa. Akinek van arra állítólag nemfigyelnek úgy oda.Van-e valakinek tapasztalata e téren, mert nekünk nemigazán van pénzünk és azt hallottuk ott zsebbe kellene nyúlni ha orvost akarunk.

31 hetes kismami


2008. nov. 13. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha maszek orvost akarsz, akkor annak megvan a díja, ha elfogadod az éppen ügyeletest, az is lehet éppen olyan okos.

A különbség: ha fogadott orvosod van,akkor nem konkrétan NEM foglalkoznak veled,hanem minden észrevételt, ami esetleges korházban tartózkodásodnál van továbbítanak a fogadott dokidfelé és ő mondja meg mikor mit csináljanak.

Ha nincs fogadott dokid, akkor az éppen ügyeletes doki, aki jön a vizitre a lázlapról tájékozódva , illetve a te válaszaid alapján dönt a kezelésről,a vizsgálatokról.

Szóvalha fogadott a dokid, akkor sem jobb sem roszabb ellátást nem kapsz, de ki kell fizetned a díját.

Ha van olyan orvos, akit konkrétan ismersz hogy milyen,akkor érdemes csak fogadni,mert egyébként nem tudom mi alapján tudnál választani.

Pl én csak azért nem mennék egy dokihoz, mert szép a neve, mert lehet, hogy az ügyeletesnek épp ronda a neve , de ügyesebb.

Szóval azt tanácsolom, ha fogadnál dokit,csak akkor tegyed, ha valamiért hozzá ragaszkodsz, esetleg, mert szakmailag ismered.

2008. nov. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én Debreceni vagyok és klinikán dolgozom, a cystát hol diagnosztizálták a picinél ? Ha Miskolcon akkor ott nem tudja megoldani az orvosod ? Ott nincs rá lehetőség?

De szerintem a szülést meg lehet otthon is oldani, szerintem a cysta eltávolitást már gyerekorvos végzi, nem szülés, akkor mért jönnél ide szülni, vagy valamit nem jol értek ?

Ha gondolod irj privibe, ha tudok segitek.

2008. nov. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszodat!

Eddig 5 alkalomból 3x Kovács Tamás genetikus- szülésszel találkoztam ő szimpatikus volt, de nem tudom hogy ő mennyiért dolgozik. Döntenünk mindenféleképpen kell, de mivel nem ugrálhat az ember pénzügyileg ha neki nagy a díja nyilván nem választjuk meg. És ha tényleg mindenki rendes Debrecenbe akkor remélem nálunk sem lesz probléma ha nincs külön orvosunk.

Szia!

2008. nov. 13. 19:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocsi javitok: nem a szülész
2008. nov. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Második válaszolónak:

Ott fedezték fel a tüdejénél a cisztát és a gyomra is szokatlan elhelyezkedésű. A professzor Úr javasolta az ottani szülést és a genetikus, meg az itteni orvosom is célszerűnek tartja.

Köszönöm hogy írtál! Melyik részlegen dolgozol ott?Mert priviben feltennék pár kérdést majd.

Szia

2008. nov. 13. 19:54
 6/6 anonim ***** válasza:

szió

a fogadott orvosok nagy része korhazban is dolgozik, ezert szerintem a hozzaertessel nem szabad, hogy gond legyen.

az, hogy mennyire bannak emberkent.. orvosa valogatja, tény. probald megtudni, hogy ki lesz, és az o szemelyerol kideriteni.

2008. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!