Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fejfájással mit lehet tenni?

Fejfájással mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Már 2 napja fáj a feje,majd megőrülök.Ma vettem be egy algopyrint,de nem lett sokkal jobb.Van valami házi praktika ami be is vállik?13 hetes vagyok.
2019. júl. 17. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Paracetamol tartalmu gyogyszert nyugodtan vehetsz be,peldaul panadolt nekem az segitett terhesen altalaban, egy fokkal jobban hatott mint az algopyrin. De lehet hogy terhestunet es ezert faj,erre nem mindog hasznal a gyogyszer. Vizes borogatas,pihenes,alvas esetleg? Egyel rendszeresen es igyal nagyon sokat,inkabb vizet. Sotetits be es pihenj ezek altalaban segitenek,hatha bevalik neked is
2019. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi,de tegnap panadolt vettem be és az sem segített. :(( Aludtam is...már több gyógyszert nem merek bevenni.
2019. júl. 17. 14:51
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Azt hiszem, valami fronthatas van vagy mi, tegnap ota nekem is robban szet a fejem. Nem vettem be semmit, sok vizet iszok es szoritom a fogam :)

15hkm

2019. júl. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
69%
Rubophen-t is vehetsz be, ha nagyon elviselhetetlen. Legalábbis nekem ezt javasolta az orvos.
2019. júl. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ha kétfajta fájdalomcsillapító sem segít, akkor menj el orvoshoz, mert lehet, hogy más okozza a fejfájást, pl. magas vérnyomás, az pedig nem fog fájdalomcsillapító hatására elmúlni, így a fejfájás sem.
2019. júl. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!Mostanra jobb lett,tegnap óta.A vérnyomásom jó,mindig mérjük,tegnap a védőnő is megmérte.A melegfront lesz a ludas.
2019. júl. 17. 17:28
 7/8 anonim ***** válasza:
jó hideg kóla. coca vagy pepsi nem a pancsolt. Nekem is a védőnő javasolta. 2-3 pohárral elkortyolgattam és elmúlt
2019. júl. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. júl. 18. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!