Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikrekkel vagyok terhes 27....

Ikrekkel vagyok terhes 27. hetbe vagyok. Az egyik baba mindig sokkal tobbet mozgott mint a masik . De 1-2napja alig akar mozogni mind a ketto . Szivhang rendben van akkor mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2019. júl. 18. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak napok amikor kevesebbet mozognak,a lenyeg hogy mozogjanak. En mikor babat vartam volt hogy 2 -3 napig csak egy egy apro rugast ereztem es annyi. A dokim annyit mondott lehet a frontvaltozas miatt mocorog,minden rendben volt
2019. júl. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A szivhangot a korhazban neztek, vagy te nezted otthon?

Ha te hallgattad, akkor azzal ne foglalkozz, inkabb menj be a korhazba es vizsgaljanak meg.

Nekem ugyan csak szimpla terhessegnel, de tobbszor is volt csokkent magztmozgas a harmadik babaval es a lelkemre kotottek, hogy ilyen esetben menjek es csinalnak egy nst-t, stb.

Es hogy ne elegedjek meg azzal, hogy otthon meghallgatom a szivhangot.

Ikerterhessegnel egy ilyen helyzetben lasson teged orvos!

2019. júl. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Korhazba vagyok minden nap nezik reggel a szivhangot
2019. júl. 20. 11:21
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is ikreket várok, 27+5 hetesek vagyunk, nálam is volt ilyen pár napja, ahogy elment a hűvösebb idő, újra megy a rugdalózás. Azt megkérdezhetem miért kellett befeküdnöd? Ez a kötelező ikres kórház a végén, vagy valami más? Bocsánat, nem szeretnék tolakodó lenni.
2019. júl. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!