Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan, aki tényleg nem...

Volt olyan, aki tényleg nem hízott?

Figyelt kérdés

10 hetes vagyok, 54-55ről indultam, nagyon puffadok, van étvágyam, 2méretet nőtt a mellem és nagyon kigömbölyödött a hasam, 3.baba. 57 kg vagyok most este. Nem látok máshol hájat, nem vizesedtem, a hasam tény, hogy jó nagy.

Ez rossz így? Komolyan nem szabad az első harmadban hízni?


2019. júl. 18. 18:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőm pl csak 6-7 kilót szedett fel az egész terhesség alatt, pedig szép nagy babát szült :)
2019. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az első terhesség alatt 17, a másodikkal 22 kg plusz volt a vége. Az első szülés után 6 hónappal a kezdéshez képest 2 kilóval, a második szülés után 3 hónappal 4 kilóval voltam kevesebb. Tehát 57->74->55 és 53->75->49 volt. Miért ilyen sok és mások hogy csinálják a 10kg alatti hízást?
2019. júl. 18. 18:55
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én az első terhességemnél még fogytam a 10. Héten.


A végére a teherbeesés előtti állapothoz képest 14-16 lg-ot szedtem fel


2 héttel a szülés után 3 kg

3 hónapra rá semmi nem maradt.



Most 1 éves a babám.

Tesóval 9 hetes vagyok.

Folyamatosan mértem, így tudom, hogy 4 kg-ot fogytam

most kezd visszajönni a 7-en ..


Pocak most sincs, előzőleg sem volt.

Puffadással nem terhesen is tudtam 17 hetesnek kinézni 😅

2019. júl. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez genegika


Nyilván az extra nay hízáshoz oda nem figyelés kell...

De aki nagyon keveset szed fel az vagy alap túlsúllyal kezd, vagy cukros és diétázik, vagy ilyen a genetikája..



Sztem semmi gond azzal ha valaki 10-15kg-ot szed fel.. Annyi simán lemegy.. A több meg utána nehezebb lefolgozni, de ha nem hagyja az emeber alkor lemegy, és nem megy az egészségre.


Jóval több meg veszélyes tud lenni

2019. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia! Mind a 3 terhességem alatt kérek 10 kg-ot híztam ami a szülés utáni pár napban le is ment. Normál súlyú babáim születtek. Az első harmadban én inkább fogytam mert nagyon hánytam mindegyik terhességnél. Valóban így a 10.hétig plusz 3 kg-t hízni.. Hááát nem éppen szerencsés, mivel a 2. És leginkább a 3. Trimeszterben indul be a hízás. Én úgy emlékszem, hogy kB 20.hétig híztam 2-3kg-t,az utolsó 5-6hétben híztam 4kg-t.Szoval csak óvatosan az evéssel.
2019. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom pontosan, mi volt a titok, de mondjuk sógornőm tényleg alapból testesebb alkat, lehet, ez is közrejátszott. De valószínűleg az is, hogy nem kezdett el ész nélkül habzsolni a “kettő helyett kell” címen és elég sokat mozgott, túrázott, biciklizett, amíg engedte a doki és utána is majdnem mindennap sétált.
2019. júl. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Az egész terhesség alatt híztam 7-8 kg-t, ez tisztán a gyerek volt meg a hozománya. Amikor megszületett és hazamentünk ugyanannyi voltam mint a + tesztkor. Ez egyébként nagyrészt szerencse is: egyszer sem hánytam vagy émelyegtem, nem vizesedtem és másrészt genetika: anno anyukám velem és a bátyámmal is ugyanígy 7-7 kg-t hízott.
2019. júl. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Az első terhességem alatt 2kgot fogytam. Most 23 hetes vagyok, eddig 3kg ment le. Hála a 150g ch diétának, meg hogy a terhesség vmi csoda folytán rendben tartja a pajzsmirigy-hormonjaim.
2019. júl. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az orvos és a védőnő is azt mondta dietazzak. Diéta mellett lett +20 jött fel.Mindenki fújta, hogy tuti zabálok, nem tartom a diétát én magam még lestem,hogy mitől hízok mikor méregetek stb. Lett egy 4 kg gyerekem és szülés után 12 kg ment le egy hét alatt annyi volt a víz.Szoval a nagy hízás se egyértelműen jelenti hogy valaki zabál vagy nem figyel oda.
2019. júl. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
En az elsovel sokat szedtem fel 16kg. Most a 2.al minusz 6kg fogytam a 18hetig onnantol mostanaig jott vissza a 6kg. 33hetes vagyok. Remelem nem fog sok feljonni.
2019. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!