Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan, aki tényleg nem...

Volt olyan, aki tényleg nem hízott?

Figyelt kérdés

10 hetes vagyok, 54-55ről indultam, nagyon puffadok, van étvágyam, 2méretet nőtt a mellem és nagyon kigömbölyödött a hasam, 3.baba. 57 kg vagyok most este. Nem látok máshol hájat, nem vizesedtem, a hasam tény, hogy jó nagy.

Ez rossz így? Komolyan nem szabad az első harmadban hízni?


2019. júl. 18. 18:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyik gyerekkel sem híztam semmit. Pont annyi ment le a szüléskor, amennyivel több boltam, de azért, mert terhességi cukrom volt és tartottam a 180 gramm/5 étkezés diétát.
2019. júl. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ugyanannyival mentem szülni, mint amennyivel teherbe estem. 16. hetig hánytam, lement 5kg, 26. hétre visszajött, akkor kiderült, hogy GDM-es vagyok, onnantól diéta és semmit sem híztam... A kórházból 12kg-val könnyebben jöttem ki.
2019. júl. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs ezzel, eddig én is ugyanennyit híztam. 55ől 58ra az első trimeszterben. (Ekkor még semmi hasam nem volt) most a 32. hétben vagyok, eddig összesen 8 kg van rajtam. Szóval nem kezdtem el kórosan hízni, csak lehet kívánósabb voltam, és a hormonok is közrejátszottak.
2019. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én a másodikkal sajnos 10 kg túlsúllyal estem teherbe, 82 kg voltam (az első terhesség és szoptatás alatt nem figyeltem). Nem szerettem volna még erre is 10 kg-t pluszban, így megbeszéltem az orvosommal, hogy a terhességi cukordiéta szerint fogok étkezni. Az induló súlyommal, azaz 82 kg-mal mentem szülni. A kislányom 3360 g volt, a kórházból 74 kg-mal jöttem ki.
2019. júl. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
1. baba 5 kg, 2. baba 3 kg, 3. baba 6 kg, 4. baba 2 kg a végén. Az első teimeszterben mind a néggyel fogytam.
2019. júl. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!