Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikreknél hogy éreztétek...

Ikreknél hogy éreztétek először a magzat mozgást? Két külön helyen mozogtak?

Figyelt kérdés
Mindig bal oldal lent érzek kis "pöckölést". Két külön helyen kellene érezni?
2019. júl. 19. 06:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem. Én a 16 hét körül éreztem először a magzatmozgásukat, pedig nem első terhesség volt. A 20. héttől lett mindennapos. Mivel állandó forgásban, mozgásban vannak, a 30-as hetek második feléig soha nem lehetsz benne biztos, hogy kinek és milyét érzed mozogni. Utána már nagyjából állandó helyük lesz és fogod tudni, hogy ki mozog, de ez csak a szülés előtti hetekre igaz.


Én is sokáig voltam abban az illúzióban, hogy jaj, az B baba lustább, mert az utolsó UH alapján képzeltem el a helyzetüket, aztán a következő UH-n kiderült, hogy teljesen máshogy vannak. Ezt sok ikres kismama sem tudja és elkönyveli huszon-hetesen, hogy az egyik baba így mozog, a másik meg úgy, de ez baromság.

2019. júl. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!