Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Mikor ürül ki teljesen a méh?

Mikor ürül ki teljesen a méh?

Figyelt kérdés
Kedden volt missed ab műtétem. Minden rendben volt haza engedtek még aznap. Egészen tegnap estig nem volt semmi gond, kicsit gorcsoltem ilyen menstruacio szerűen. Tegnap este óta pedig elkezdtem erősebben gorcsolni. A vérzés kezd alább hagyni. Szúró fajdalmam van a méhemnél. Ma voltam dokinal és 2 centis darabot talált még a mehemben ami alvadék is lehet. Kaptam ergam cseppet és antibiotikumot. Szóval kérdésem az h a csepp hatásos és szépen kirülök majd? És az mennyi idő? Hőm az 37,1
2019. aug. 9. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyvetélésem volt a 23. hét végén, szültem, utána volt rutinból küret. Mégis bent maradt egy burokdarab. (Nem akart csillapodni a vézrés 8-10 nappal szülés után sem, úgy derült ki.) Kaptam Ergam cseppet és oxitocin szurit. Nem jött ki így se, így kellett még egy küret.
2019. aug. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki h most távozott belőlem két nagyobb darab. Először meg is ijedten h uram isten ez hatalmas de aztán gondoltam h ez esetemben ez pont h jó. Neked az első műtét után ilyen darabkak nem is távoztak belőled?
2019. aug. 9. 16:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
De, de csak kisebbek. A kontroll uh-n derül csak ki egyértelműen, hogy kijött-e minden, aminek kell.
2019. aug. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja értem. Hat nekem 3x2 centis darabot látott ma az uh-n. Ez volt akkora ha nem nagyobb is. Nagyon remelem h ezzel ennyi és kiürültem. Hétfőig iszom az ergam cseppet is.
2019. aug. 9. 17:35
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Drukkolok és jobbulást kívánok!
2019. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. aug. 9. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!