Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata abban, hogy méhenkívüli terhesség után mennyi idő alatt ürül ki teljesen a HCG?

Figyelt kérdés
Majdnem 4 hete volt a műtét, azóta minden héten vérvétel és nézik a hcg szintet. Az első két alkalommal szépen csökkent, viszont az orvosom szerint már a múlt héten kevesebbnek kellett volna lennie, és az eheti sem lett még negativ. Azt mondta megnézzük még 27-én.. Aggódom mert azt mondta, hogy ha nem ürül ki teljesen az azt jelenti, hogy valami maradt meg a petevezetékben. Járt már így valaki?
2019. máj. 16. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen magas volt eredetileg.
2019. máj. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

6000 fölött volt a műtét előtt. A műtét után 1200, egy hét múlva 250, aztán a következő héten még 150, amire a doktornő azt mondta, hogy nem erre számított. Azt mondta 50 körül kellett volna lenni, de előfordulhat az is, hogy nálam lasabban ürül. Ez volt a múlt héten.

Tegnap voltam újra laborban. Ma meglett az eredmény de csak telefonon beszéltem az aszisztenssel mert a doktornő szabin van. Annyit mondott, hogy csökkent a hormonszint de még mindig nem negativ megnézzük 27-én. Nem árulta el, hogy most mennyi lett.

2019. máj. 16. 17:39
 3/9 anonim ***** válasza:
36 óra a felezési ideje elvileg. Azaz pl. ha 250 volt egyik hét hétfőn, akkor rá 2-3 napra már 125, megint 2-3 napra rá 75 körül kellene lennie. Ezek szerint nem vették ki a petevezetőt? Műtét volt vagy metotrexatot kaptál?
2019. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Műtét volt de nem vették ki a petevezetőt. Akkor jól gondoltam, hogy így négy héttel a műtét után már ki kellett volna ürülnie. És ilyenkor mi van? Újabb műtét?
2019. máj. 16. 22:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem tudom. Nálunk alapból kiveszik a petevezetőt.
2019. máj. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem mondanak semmit, meg sem vizsgálnak csak laborba járok minden héten. Németországban vagyunk egyébként. Ha esetleg valami bent maradt az nem gyulladhat be? Vagy nem történhet valami baj amig várom, hogy végre mondjanak valamit?
2019. máj. 19. 12:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia ! Mi lett veled kérdező? Nekem kicsit több mint 5 hete volt a műtét és napra pontosan 5 héttel a műtét után még pozitív volt a tesztem. Felhívtam a kórházat ahol műtöttek, hogy megkérdezzem hogy ez így rendben van-e. Leteremtettek, hogy minek csináltam tesztet ha nem mondta senki és lekezelően felvilágosítottak, hogy a hcg nem azonnal ürül, hanem kell hozzá pár hét....(rendben is lenne ez a stílus, ha 2-3 héttel a műtét után hívom fel, na de 5 héttel utána....) Nekem amúgy az volt a fura, hogy a műtét után egy héttel 2400-ról rögtön lement 80-ra majd ezután 4 hét alatt nem ürült ki teljesen. Én alapból azt gondoltam volna, hogy 5 hét után már negatívnak kellene lenni a tesztnek...Mindegy én azóta nem csináltam tesztet, már nem érdekel...
febr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem lett semmi baj hál’ Istennek kiürült csak kicsit lassabban. Nem emlékszem már rá pontosan, hogy mennyi idő volt.

Sajnálom, hogy neked is át kellett ezt élned. Kitartás, idővel jobb lesz ❤️

febr. 6. 09:19
 9/9 anonim ***** válasza:
De jó...Ez nagyon megnyugtató. Az a baj, hogy az embernek senki nem mond semmit, és hát nyilván csak egymást tudjuk kérdezgetni akik átestünk ezen. (És hát szerencsére ugyebár nem vagyunk sokan) Most úgy döntöttem, hogy még várok. Csütörtökön lesz 6 hete, hogy műtöttek.
febr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!