Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Egy terhességi teszt kimutatja...

Egy terhességi teszt kimutatja hogy vetélés volt e?

Figyelt kérdés

Évek óta nem jön össze így el is engedtük, nem néztem hónapok óta ovulaciot sem, az együttlétek rendszeresek, így bármi megtörténhet.

Most a havi után nagyon olyan érzésem volt hogy van valami, együtt is voltunk, a menni csak pecsételés volt (1.5hrte) gondolni nem mertem semmire mert előfordult már minden ok nélkül is.

De ma erős görcsel nagyon megjött, egy 4-5cmes vörös alvadtvér szerű góc távozott, azóta a vérzés is jelentősen gyengült.

Lehet csak egy megkésett menzesz? Ha csinálnék egy tesztet az kimutatná még hogy más volt e? Ez esetben mindenképp mennék dokihoz is.

Köszönöm


2019. aug. 22. 11:23
 1/6 A kérdező kommentje:
A mensi csak pecsételés*
2019. aug. 22. 11:24
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Nézess ma HCG szintet magán laborba, az biztosan kimutatja, hogy elindult e valami.
2019. aug. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
47%
Ha baba volt, akkor valoszinu, hogy meg van hcg a szervezetedbe, ha csinalsz tesztet es poziptiv, akkor veteles volt. Nekem is volt ilyen, nekem mondjuk meg se fordult a fejembe, hogy baba volt, gondoltam, ha a kovetkezo mensi is igy alakul akkor megyek orvoshoz. De a kovetkezo mensi mar nem is jelentkezett :)
2019. aug. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Egy megkésett mensinél szinte mindig van vér darabok, nagyobb darabok is, pont azért mert egy elég vastag nyálkahártya volt.

Ès ha esetleg volt is valami beágyazódás nem volt eléggé, így levált. A doki semmit nem fog tudni mondani, és csinálni sem.

Az is elöfrodulhat, ha még is volt valamiféle beágyazódásosdi, hogy az elhalás már napokkal elöbb volt, csak most örül ki, így hiába van vérteszt az sem mutatná ki.


Ha jársz rendesen orvoshoz, akkor most csak ez miatt felesleges elmenni(ha csak nem olyan erös fájdalmad vagy vérzésed lesz aminél már orvos kell), egy normál orvos nem is fog kutakodni.

2019. aug. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Csak ilyen még nem volt, megijedtem hogy mi lehet ez. Ma városban vagyok, veszek egy tesztet.

Köszönöm szépen :(

2019. aug. 22. 11:35
 6/6 A kérdező kommentje:
Hamarosan jönne az éves szűrés, így azzal együtt megejteném a kérdést. Köszönöm :)
2019. aug. 22. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!