Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés lehetett, vagy késett...

Vetélés lehetett, vagy késett csak?

Figyelt kérdés
Okt. 24-én (6 hete) kezdődött az utolsó menzeszem. Voltunk együtt a barátommal nov. 7-én (4 hete) Az utóbbi 2 hétben folyamatosan fájt a mellem, és keményebbnek is éreztem őket, de más terhességet sejtető tünetem nem volt. Tesztet nem csináltam még, szerettem volna várni egy kicsit vele. Ma délelőtt voltunk együtt a barátommal (nem tudom, befolyásolhat-e valamit is). Délután görcsölni kezdett a hasam, és barnás színű vérzésem volt. Még mindig fáj a hasam, és vérzek, de nem erősen, nem erősebben, mint menstruáció alatt. Csak késett, vagy vetélés lehet? (Gondolom, látatlanban nehéz bármit monadani. De mire figyeljek, van valami egyértelmű tünet?) Holnap reggeli teszt még érhet valamit, Kimutathat magasabb hormonszintet még? Menjek orvoshoz, vagy csak ha darabossá válik a vérzés? Köszi a segítséget előre is!

2017. dec. 4. 23:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha kíváncsi vagy, akkor egy reggeli teszt holnap még simán kimutatja ha terhes voltál.
2017. dec. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Reggeli teszt meg mutathatja, nekem veteles utan 1 hettel mar negativ volt. Egyebkent ilyen korai vetelesnel-ha az egyaltalan-csak egy erosebb menstruacio van. En meg csak nem is gorcsoltem.
2017. dec. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!