Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 5-6 hetes terhes lehetek,...

5-6 hetes terhes lehetek, aszisztenst vizsgált, hogy lehet egy aszisztens egy ultrahangon? Szerinte nincs embrió.

Figyelt kérdés
.5-6 hetes terhes lehetek.1vizsg:jóhelyen van, petezs.4mm, szikhólyag, embrió sejthető.6àn egy aszisztens volt uh-n:nem lát embriót.17mm petezsak,6mm kitagult (ez mit jelent) szikholyag. Missed ab? jojjek vissza 1het múlva kérjek szakvéleményt. Reménykedhetek benne, h csak nem volt alapos a vizsgálat? Másik a szikholyag napi 1mm ert nő akkor nem is lehet most17mm csak 13.Július 14.én mensiztem utoljára.28es30 àn voltunk egyutt párommal(mindig írom mióta babát szeretnènk)31-34 napra jön meg.

#missed ab #embrió #5-6 hetes terhessèg #petezsák-szikhólyag
2019. szept. 7. 09:32
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nem szonográfus volt? A szonográfus nem orvos, de jobban ért az ultrahanghoz mint sok orvos.
2019. szept. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Aszisztens egészen biztosan nem vizsgált ultrahanggal. Vissza mehetsz egy hét mulva
2019. szept. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elnézést elírtam, nem a szikhólyag növekedik 1mm ert hanem a petezsák. Nem az volt😞az egyik nőgyógyásznak az asszisztense. Én se láttam mèg ilyet, agyaltam is rajta, h bemenjek e. Felmondott hirtelen az ultrahangos orvos és nem volt kor betegyenek. Mondjuk nálunk az itteni kórházban már semmin nem lepodok meg(Dunaujvaros)
2019. szept. 7. 14:13
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom most pontosan mi a kérdés. 6 hetesen nekem sem láttak még embriót, az volt a papíron, hogy magzati árnyék sejthető. Két hét múlva kellett visszamennem, akkor már látszott, szívhang is volt. Rosszul is számolták, mert mikor mentem először nem is 6 hetes volt, hanem fiatalabb. Szintén Dunaújváros, engem nőgyógyász vizsgált.
2019. szept. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerem, akire gondolsz, ő nem asszisztens, csak beáll asszisztálni orvos mellé is, egyébként szülésznői diplomája van, szonográfus végzettséggel. Ez önmagában nem rossz, sokszor többet látnak, mint az orvosok. Viszont az ottani ultrahang egy rakat f*s, nekem több millimétert tévedtek miatta (a frászt hozva rám). Mindenképpen elmennék a helyedben olyan magánultrahangra, ahol JÓ a gép.
2019. szept. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat 🙏🏽Keresek valakit magánba nem ebben a varosban..
2019. szept. 8. 19:41
 7/8 anonim ***** válasza:

A szikhólyag ami aggaszfana engem ebbe. Nekem 7mm volt. 10.hetig huztma csak vele. Aztan szabalytalan lett es vége..

A 6mm mar tul van a normalos sajna, meg , ha zt irta, kitagult.. a szikholyagot figyeltesd mindnekepp, ert 6 es folltte ma rnem jelent jót.

Remelem mindne ok lesz.

Nekem is nott mindne, volt szivhang stb

2019. szept. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azóta mi lett veled kérdező? Én is a dunaújvárosi kórházba járok.
2019. okt. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!