Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » A vetélésnek milyen következmé...

A vetélésnek milyen következményei vannak? Újabb fogantatás valószínűsége kisebb? Vagy ez az okoktól függ? Milyen ok esetén nem, és milyen ok esetén igen?

Figyelt kérdés

2015. jan. 25. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer-egyszer megesik, ha életképtelen magzat lenne, hogy elmegy magától. De ha ismétlődik, akkor jó eséllyel hormonprobléma áll a háttérben. Az újabb fogantatás valószínűségéhez úgy tudom, nincs köze. A fogantatás egy dolog, a megtartás egy másik. A vetélésnek következménye akkor lehet maradandó, ha nem távozik minden magától és küretet kell csinálni. Ha magától tisztul, akkor károsodást nem okoz. Testileg. Lelkileg már más tészta.
2015. jan. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mikor volt a vetélés. Az én orvosom azzal "vigasztalt", hogy a terhességek 20-30%-a marad csak meg. Nekem kémiai terhesség volt decemberben, azt mondta, hogy ebben a hónapban nagyobb lesz az esélye a babának, illetve emiatt nem lesz nehezebb a teherbeeses. De ez az én esetemre vonatkozik.
2015. jan. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az okát nem tudják megmondani.Én most megyek kivizsgálásra,5 hónap alatt két vetélésem volt.
2015. jan. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minden eset más kinek hogy.

2013.ban 2korai spontán vetélés történt eü.kaparást végeztek egyik esetben volt a zsákocskában baba.teljes körű genetikai vizsgálódást nem kaptunk a válasz:1gyermek egészséges spontán gyermek,az apuka ugyan az csak 3vetélés után adható a vizsgálat.Nálunk nem hogy jó-jobb lett volna a helyzet hanem csak a gond.tessék itt 3.vetélés 2hete 18hetes pocaklakónkat kellett megszülnöm genetikai rendellenesség végett.Jelzem lombikkal sikerült pontos odafigyeléssel követve hormonok elvileg minden ok.Mi lehet-etett a gond?válasz:genetikai véletlen áldozata lettünk ez nem fordul elő újra.köszi így hogyan tovább?Ok biztos hogy van de mi lehet az? Nagyon szeretnénk tudni "egészséges párnak egészséges gyermeke született kistesókát szeretnénk 4éve de nem sikerül.Ok:ismeretlen.

2015. jan. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!