Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Spontan, muteti befejezés...

Spontan, muteti befejezés nelkuli vetelesnel ti meddig vartatok a szexszel es az újra probalkozassal?

Figyelt kérdés
Nekem Dokim azt javasolta hogy a vérzés utan mar lehet nemi eletet élni es probalkozni is, mert ez olyan mint egy megkesett menstruáció.
2019. szept. 27. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk annyi ideig, ameddig a doki javasolta?! Miért jársz olyan dokihoz, akinek a szavában nem bízol?
2019. szept. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem arrol van szó, hogy nem bizom a szavaban. Hanem nem szeretnek ujra igy jarni. Azert lennek kivancsi mas tapasztalatokra is...
2019. szept. 27. 14:17
 3/9 anonim ***** válasza:
43%
Nekem azt mondták, hogy 2 hétig nem fürödhetek kádban, és 2 hétig nincs szex. Én mondjuk a műtét után 2 nappal már egyáltalán nem véreztem, az még elég korai lett volna.
2019. szept. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt műtét, kivancsi leszek ivy meddig tart a vérzés.
2019. szept. 27. 14:33
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem volt műtét és azt hiszem 7-10 napig véreztem.Mi utána szexeltünk és nem is védekeztunk.Ez volt januárba,májusba pozi lett a teszt.

23hkm. :))

2019. szept. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolsó szívből gratulálok 😊
2019. szept. 27. 14:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen!Minden jót neked is! :))
2019. szept. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont ahogyan a doktor mondta, amint elmúlt a vérzés (7 napig tartott kb) már lehettünk együtt.
2019. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta az orvos, hogy ha vége a vérzésnek, minden mehet ugyanúgy tovább. 6 napig véreztem, néhány nappal később volt szex. (még nem voltam 6 hetes, mikor elment, gondolom, az se mindegy, mennyi idős a terhesség)
2019. szept. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!