Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Vetélés műtéti befejezése...

Vetélés műtéti befejezése után mennyit kell várni, amíg folytathatom a sportolást?

Figyelt kérdés

2019. szept. 29. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Addig, amíg az orvosod javasolta!
2019. szept. 30. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Semmit sem mondott.
2019. szept. 30. 08:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 2 hetet hagytam ki. Utána is csak könnyebb aerobic, gyaloglás. 4. héttől változatlanul futottam,súlyzóztam, kardióztam,mint előtte.

De én pár napig véreztem,nem fájt a hasam,semmi. 8 hetes voltam, nem volt egy nagy terhesség.

A lelkemnek is jót tett,és a testem sem tiltakozott.

Próbálgasd te is,ha odaérsz.

Fel a fejjel.

2019. szept. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, 3-as! :) Szerencsére nekem sincs semmilyen panaszom (lekopogom), lassan megpróbálkozom vele óvatosan :)
2019. szept. 30. 12:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Én vártam olyan 3-4 hetet, de csak azért, mert 2 hét elteltével hiába nem erőltettem meg magam annyira, az intenzívebb mozgás hatására fokozódott a vérzésem kicsit és nagyon fájt a derekam. Valószínűleg csak gyengébb vagyok az átlagnál (?), de nekem néhány hétig nem esett jól. Viszont szerintem egy hét után is lehet, ha úgy érzed jól esik és nem okoz semmiféle problémát. Ha pedig nem érzed okésnak, akkor még pihenj.
2019. okt. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!
2019. okt. 2. 10:02
 7/7 anonim ***** válasza:
2-3 hetet mondott nekem a doki, de azt mondta hogy ugyis erezni fogom, hogy mennyire birom. En 3 het utan elmentem futni hogy kiszeloztesem a fejem, de nem birtam, mert megfajdult a hasam. Ugyhogy en vegul 6 het utan tudtam ugyanugy sportolni mint a mutetem elott
2019. okt. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!