Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szerintetek egy embrió távozha...

Szerintetek egy embrió távozhatott belőlem?

Figyelt kérdés

Mondhatni teljesen pontosan megjött a menstruációm. Igaz, nemrég hagytam abba a szoptatást,azóta kicsit hektikus lett,de most pontosan megjött.

Furcsa volt,mert már az első nap rengeteg vér jött tőlem,pedig ez nem jellemző.

Este mikor belenéztem a wc-be, egy furcsa embrió alakú nyákos véres dolog távozott belőlem.

Kb 1 cm-es lehetett. Teljesen úgy nézett, legalábbis nagyon hasonlított egy 4 hetes embrióra.

Még ilyet soha nem láttam, terhes voltam akkor és elvetéltem?



2019. okt. 12. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
mondjuk elmehetnél egy orvosvoz.
2019. okt. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Te, azt vágod hogy ilyenkor 4 hetesen az embrió még csak néhány száz sejtből áll, jobb esetben szemmel alig látható?
2019. okt. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A 4 hetes embrió o kb. fél mm nagyságú. 1 cm-es 7 hetesen lesz.
2019. okt. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, akkor rosszul irtam, úgy nézett ki mint egy 7-8hetes embrió.
2019. okt. 12. 09:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha pontosan véreztél, akkor csak max 4 hetes a nem létező terhesség, amit nem is lehetne látni elvileg. Szerintem egy nagyobb m.ny.h. darabot láttál.
2019. okt. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Egyszer én is jártam így. Lehet, hogy nem embrió volt, de nekem is megfordult a fejemben, hogy az. De hülyeségnek tartottam. Mindenesetre mai napig fogalmam sincs, mi volt az.
2019. okt. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
4 hetesen akkora mint egy mákszem. Szabad szemmel nem látható. Valami más lehetett.
2019. okt. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
Méhnyálkahártya darab lehetett, extrém esetben akár egyben is leválik és akkor egy tojásnyi nyákos izét is "szülhetsz", ami szinte koppan a vécében (barátnőm járt pánikolt ezen, még orvoshoz is elvitte a "babát") - hormonális oka van.
2019. okt. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 momoka 2002 ***** válasza:
Lattal te mar 7-8 hetes embriot,hogy tudod hasonlitani? En lattam. 13. heten inditottak es nem kis fajdalommal jart. Az embrio 8 hetesnek felelt meg uh-n.Eros gorcsok, mint szuleskor, majd pukkanas-gondolom a magzatburok kipukkant. Es kijott minden szinte egyszerre a "babaval" egyutt. Kezecskei es labkezdemenyei voltak, nagy feje es nagy szemei a testehez kepest. Az egesz olyan 2-3 cm lehetett. Korabban szerintem nem veszed ki belole melyik volt a magzat.
2019. okt. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!