Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » 28 mm-es szabályos petezsákban...

28 mm-es szabályos petezsákban 10 mm-es embrió szívhang nélkül. Lehet még ebből élő terhesség?

Figyelt kérdés

Ma voltam uh-on a kórházban és ott lett ez az eredmény.

Megyek most egy magándokihoz is, hátha nátha, már csak a remény maradt. Csütörtökre jegyeztek elő művi befejezésre, ami előtt lesz mégegy uh.

Egyébként ezek az adatok hány hetes terhességnek felelnek meg? 2 hete voltam uh-n, akkor még csak 11 mm-es petezsák volt, most meg lettek a fenti eredmények.

Tudom, hogy rettentő kicsi az esély, de előfordulhat, hogy egy ekkora embrió még pulzálni kezd? Hány hetes terhességnek felelnek meg ezek az adatok? Tudom, mikor mensiztem utoljára, így tudom hány hetes vagyok, de kíváncsi vagyok, ilyen adatokkal hány hetesnek számítanék? Olyan borzasztó ez az egész. :( Úgy vártuk ezt a babát már. :(


2019. ápr. 29. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kb 7 hetes.

Mar kellene hogy legyen szivhang

2019. ápr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Miert kell a muvi befejezes? Miert nem varnak, hogy magatol beinduljon?
2019. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy 10 mm-es embriónál látni kellene a szívhangot, ha lenne. Ha eddig nem volt, nem is lesz sajnos.
2019. ápr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, 7mm-es embriónál kell lennie szivhangnak, az a felső határ.
2019. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miért nem várnak. Nem is volt szó várásról, egyből kiállították a papírt a csütörtök-pénteki vákumos befejezésről.
2019. ápr. 29. 16:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha varni szeretnel, nem fog kotelezni senki, hogy fekudj be mutetre. Azonban ki tudja, meddig huzodik el es hogyan fog lezajlani... en a mutetet javaslom.
2019. ápr. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Épp egy éve vesztettem el 8 hetesen az első babámat. Minimális esélyt még láttak, úgyhogy bent feküdtem 4 napot. Végül tulajdonképpen magától távozott (persze az eü. küretet nem úsztam meg).

Nagyon fájt (nem testileg), és igazán azt éreztem, hogy rohadtul nem ezt érdemlem a sorstól. Sokáig tartott feldolgozni, de tudtam muszáj lesz elengedni, hogy újra meg tudjam próbálni. 5 hónap után búcsúztam el tőle végleg. És a következő menzesz kimaradt... azóta itt van a 29. hetes kismanó a pocakomban, és már most szoktam neki a testvéréről mesélni, aki talán csak egy gondolat volt, de én tudom, hogy őrzi minden pillanatát.

Kitartást!

2019. ápr. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ajanlom a termeszetes veteles facebookcsoportot, ha meg varnal, nagyon sok hatranya van annak, ha nem magatol tortenik, pl. novelheti tudtommal a kesobbi mehen kivuli terhesseg eselyet. Mindenkepp tajekozodnek a helyedben a pro es kontra ervekrol meg mutet elott.
2019. ápr. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!