Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Lehetett spontán vetélés?...

Lehetett spontán vetélés? Részletek lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok. Teszt nelkul szinte biztos voltam benne hogy babat varok. Allando faradtsag erzet, duzzadt erzekeny mellek. Megnovekedett etvagy

Mikor mar 6napja kesett aznap este barnaztam,gondoltam megjott csak nehezen indul es akkor megsincs baba. Masnap reggelre sem volt meg vér. Delutan egyik percrol a masikra,iszonyatosan eros gorcsem lettek,amilyenek ez elott meg sosem.A gorcs kezdete utan masodpercekkel nagyon eros darabos verzes is jott.. Nem tartott olyan sokaig sem az eros verzes sem a nagyon eros gorcs,utana normalis menstruacio lett ami csak 3napig tartott a nalam megszokott 5-6nap helyett. Lehetett Spontan veteles?😔



2019. okt. 23. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem csináltál tesztet, emberfia nincs aki ezt megmobdja neked.
2019. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehetett. De valószínűleg nem.
2019. okt. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kémiai terhességnél, ha volt, hogy lenne vetélés?
2019. okt. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!