Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Vetélés, missed ab » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Az első clostys hónapban sikerült a babaprojekt,ikrekkel lettem várandós,aztán egy hajnalban begörcsöltem és kórházba kerültem.Kiderült,hogy a gyógyszer miatt 11cm-es ciszta lett bennem ami megcsavarodott,azonnal megműtöttek,napokon keresztül próbálták a terhességet gyógyszeresen fenntartani,sikertelenül,elvesztettem a babákat.2 héttel a misseb ab után olyan nyúlós folyásom volt,a saját orvosom 2 hetet mondott a szextilalommal kapcsolatban,így a férjemmel együtt voltunk védekezés nélkül.Ma van 5 hete a műtétnek,mensinek nyoma sincs még.Szerintetek újból babás lehetek?Nem mertem még tesztet csinálni a csalódás miatt.Köszönöm a válaszokat!
2019. nov. 5. 14:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha csinálsz tesztet ha nem az eredmény vagy ott van a hasadba vagy nincs. Ezen kár izgulni. Lehet baba is a dologban, vagy csak nem álltak még helyre a hormonok. Nagyon sajnálom a történteket, szurkolok, hogy hamar újból sikerüljön.
2019. nov. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Missed ab utan nekem 8 hetig nem jott meg, akkor is gyogyszerrel lett meginditva. Bekavarhat a mutet sajnos a hormonrendszerbe. Csinalj tesztet, ha negativ, akkor sincs semmi gond :)
2019. nov. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ma csináltam tesztet,halvány pozitív lett,de sok helyen olvastam,hogy még lehet hcg a szervezetben,pláne ikerterhességnél.
2019. nov. 6. 14:42
 4/18 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen erős a teszt. 5 hét alatt azért eléggé lecsökken a szintje. Ha erős akkor szerintem baba lesz
2019. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a kép a tesztről

2019. nov. 7. 09:36
 6/18 anonim ***** válasza:
Hát reméltem, hogy jó erős lesz, de ez pont az ami ez is lehet meg az is. Nem tudom milyen gyorsan ürül a hcg a vizeletből. De ha vasárnap erősebb a csík akkor egyértelmű lesz. :) Én nagyon szurkolok.
2019. nov. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom, tudom mit érzel! Tesztelj két nap múlva ha babát vársz a teszt erősödik ha nem akkor mlg bem ürült ki a hcg és halványodni fog! Ez attöl függ mennyi idős terhes voltál.
2019. nov. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

[link]


A bal szerdai, a jobb mai. Erősebb lett szerintetek?

2019. nov. 9. 10:35
 9/18 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit talán erősebb. És hogy érzed magad?
2019. nov. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Most amúgy azon gondolkozom, hogy 5 hete volt a műtét. Az nagyon hosszú idő. Szerintem ez a pozitív teszt nem lehet az előző terhesség miatt. Főleg, hogy legalább olyan pozi ez a teszt is mint az előző.

Kezdek nagyon szurkolni. :)

2019. nov. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!